reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Dobry wieczor, ja z jackowatym po jednym winsku i lampce ajerkoniaczku:-)a mialam zostac abstynentka....mietka jestem:-D:-D
J:-Da to juz dawno walnelam zimowa kurtka i kozakami, bo w kurtke sie nie mieszcze i cala zime w polarze przebiegalam, a buty zapinam tylko do polowy wiec adidasy zimowa pora w sam raz:-D:-D:-D Za oknem snieg pada...ach jak ja juz chce wiosne.
Kawaly pierwsza klasa, usmialam sie bardzo, jackowi musialam czytac bo opowiadac niestety nie potrafie.

A to dla maluszkow zeby dzisiaj smacznie spaly bez pobudek:tak:
YouTube - Seweryn Krajewski - Kołysanka Dla Okruszka

superosko,ja mam KOŁYSANKI-UTULANKI G.Turnaua i M.Umer i tam oni śpiewają tę kołysankę, jak karmię i usypiam Mikesza to one sobie w tle lecą i jak słyszę ją to mam łzy w oczach,zwłaszcza przy słowach:KIEDYŚ TAM BĘDZIESZ MIAŁ DOROSŁĄ DUSZĘ,ALE DZIŚ JESTEŚ MAŁY JAK OKRUSZEK,KTÓRY LOS RZUCIŁ NAM:blink:
 
Kawały super, a siedze przy kompie ze skarpetkami na rękach bo sobie nałożylam parafinke więc się teraz nierozpisze
 
witam Was wieczorowo
ja już po "39 i pół" i słucham Wojewódzkiego, Marika śpi od 20.30, M. wybył na piwko do kumpla (on to ma raj ze mną, wszyscy koledzy mu zazdroszczą takiej żony :-D)

dzień nam milutko minął - wpadła moja koleżanka z lieceum z córeczką starszą od Mariki o 5 dni i moja Niunia piała na jej widok z radości i aż krzyczała :-D:-D:-D a potem spacerek zrobiłam, bo słonko wyszło i nawet wyjęłam w parku Marikę z wózka i siedziałyśmy na ławce

idę czytać resztę, jutro mamy neurologa o 10, a o 14 ja mam gina

Właśnie mnie moje dziecię zaczepia - buzią robi pziiiiiiiii, pziiiiiiiiii i pluje przy tym dosłownie jak ten bóbr z reklamy 36,5

moja Marika jakby zwariowała, ciągle pluje i przy tym ma radochę taką!

KATE dzis jak narazie masz troche czasu na BB super :tak:

chwilkę miałam wolną :-D

wstyd się przyznać ale wczoraj pierwszy raz w życiu robiłam sama kopytka i nie wiem czemu dwa razy tyle mąki co w przepisie musiałam dodać :confused: a kopytek wylazło tyle że na trzy obiady, wczoraj z gulaszem, dziś podsmażane z cebulką i obiad z głowy

a ja nie robiłam nigdy :-) może powinnam zrobić, mój M. uwielbia "kopytki"

Mam takie zawroty glowy ze sama sie boje.

współczuję... ja przed ciążą często miewałam migreny, potem całe 9 m-cy jakby ręką odjął i teraz znowu co jakis czas mnie męczą :-(

A ja dizś szafy przewietrzyłam i wygoniłam zimę...kozaki tez odstawiłam a co;-)

też muszę tak zrobić - oby pomogło

I bardzo dobrze kaka a tez za twoim [przykładem wyzysciłam kozaki i sa przygotowane do schowania Mały spi a ja biore sie za prasowanie. W nastepny wtorek dopiero bede wraca z pracy do domu

widzę, że kozakom mówimy "NIE"!

Czy jak ma katarek, to powinnam z nią iść do lekarza?
W sumie ten katarek to niecieknący, ani nie uniemożliwia oddychania noskiem.
Innych objawów brak...

oczyszczaj solą, nawilżaj pokój i możesz zrobić takie inhalacje: do gorącej wody zwykła sól kuchenna i niech Izunia wdycha z daleka

Zabezpieczenia tak lezy w komodzie:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D

Oliwia miala dzis szczepienie Mam nadzieje ze noc bedzie OK teraz jest grzeczna obaczymy co noc przyniesie
Oliwia wazy 7100 kg :tak:
Lece ja kapac bo marudzi juz do spania Seriale zobacze i nyny DOBRANOC

żeby Oliwcia dobre zniosła; my na szczepienie 1.04

śmiesznie, bo idziemy wagowo łeb w łeb :-D:-D:-D

a ja właśnie sobie Karmi położylam na parapet i czekam na 39 i pół już się wykapałam i siedzę w pidżamce,wcześniej posprzatałam,nawet swoje biedne kwiatki podlałam:rofl2:Mikesz tak szybko zasnął po kąpieli,złote dziecko normalnie:szok::rofl2:Nie wiem,ale cieszy mnie te,że już od 4 dni tak ładnie zasypia:rofl2:nie zapeszam

Moli - ja uwielbiam razem z M. 39 i pół, najlepszy serial!!! Marika zasnęła też szybko, o 20.30 :-)

Czesc dziewczyny. Pewnie mnie wkrótce zapomnicie albo już zapomniałyście bo sie nie pokazuje:zawstydzona/y: Jakaś deprecha ostatnio się przyplątała do mojego dupska i nie chcę wam tu smęcić i wątków zaśmiecać. Jak się wezmę w swoje grube garście to wrócę z uśmiechniętą gębą. Wy w każdym razie 3majcie się i dużo uśmiechajcie:-)

Justynka, poprawy humorku i szybkiego powrotu... do Nas...


A to dla maluszkow zeby dzisiaj smacznie spaly bez pobudek:tak:
YouTube - Seweryn Krajewski - Kołysanka Dla Okruszka

uwielbiam tą kołysankę, puszcam ją często Mariczce

to ja mam dla Was coś co mi chodzi po głowie ostatnio, ale ja mam zboczenie, bo TVN to moja ulubiona stacja (i mojego M. bo tam pracuje :-)) [video=youtube;hnN30rs5NkQ]http://www.youtube.com/watch?v=hnN30rs5NkQ[/video]
 
Witam wieczorowo. jakos nie mam dziś humoru. Kurde gdzie ta wiosna. Śniegu tyle napadało. Tak że ładną zime mamy tej wiosny. Nic mi sie nie chce. troszke poczytałam ale jakoś nie mam weny zeby odpisać. jeszcze obejrzałam filmik który mi siostra przesłała o wypadkach drogowych. Taki ku przestrodze i sie popłakałam. W pierwszej chwili chciałąm wam go przesłac ale u was tak wesoło i kawały są na tapecie więc stwierdziłam że może lepiej nie. Życze dobrej nocki. pa pa
 
reklama
Do góry