reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Anula - maleństwa szaleją na razie niezauważalnie dla mamy, nic jeszcze nie czuję,... ale na ostatnim badaniu
jeden dzidziuś sobie spał słodko a drugi pokazał nam,że na pewno jest chłopczykiem :-)

Super,że badania wyszły Ci dobrze :biggrin2: mnie się te badania też nie podobają bo tyle stresu...a Ty biedna miałaś jeszcze z tą przeziernością stres dodatkowy, dobrze,że wszystko się wyjaśniło:tak:
 
reklama
Anula, super że U ciebie wyszło wszystko ok:-) Rzeczywiście te badania są okropnie stresujące.

Goyah, trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twojego Maluszka!!!!!
A ja niestety już do końca ciąży muszę lezeć, dobrze że nie tak "plackiem", mogę trochę chodzić, więc nie jest najgorzej:tak:
 
Sisi trzymaj się.dniach
Anula termin to tak różnie wychwychodził na każdym usg od 10 do 17 grudnia więc już nna dniach
Jup to jednen maluszek śpioszśpioszek :happy:
Pozdrawiam Was serdcznie
 
Goyah już tak blisko do tego wyjątkowego dnia:) powodzenia
mam chwilkę bo maleńka zasnęła. Urodziła się przez cesarkę w ProFamili, tak więc nie namęczyłam się wcale:) miała 57cm i ważyła 3820
 
Joasik jeszcze raz gratulacje:-) Całkiem duża dziewczynka:tak: A jak Ty się czułaś po cesarce? bardzo bolała rana I JAK DŁUGO? Cesarka planowana, czy tak wyszło?
 
Ostatnia edycja:
Sisi planowana cesarka a czułam się bardzo dobrze. Oczywiście chodziłam zgięta w pół ale nie z bólu jakoś tak ciężko było w pionie:) Już w dniu porodu mała cały dzień była ze mną, zresztą tam tak jest jeśli tylko chcesz:) a na drugą noc została ze mną. A Ty już rozmawiałaś z lekarzem o sposobie porodu?
 
u mnie też prawdopodobnie cesarka A jak z laktacją? nie było problemu? Koleżanka rodziła 2 tygodnie temu (też cesarka) i niestety miała strasznie duże problemy z karmieniem piersią, bardzo ją bolało i nie dała rady Teraz karmi butelką
 
Witam dziewczyny dopiero znalazłam wasz temat a widzę że sporo się tu u Was dzieje zostało mi po in vitro może ktoś potrzebuje Gonapeptyl Daily 0,1 mg ,10 zastrzyków , data ważności 06.2016 rok,cały czas przechowywane w lodówce, cena do uzgodnienia
 
reklama
goyah jak ten czas leci, jeszcze nie tak dawno jechałyśmy pierwszy raz do bociana- a ty już ja finiszu :tak:
joasik a jak ma na imię ? niunia całkiem pokaźne wymiary miała, jeszcze raz gratuluje :tak::tak:
sisi a ty jak się czujesz ?
 
Do góry