reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Sierpień
30 - Nuna 25 podglądanko
31 - Madziula_87 podglądanko

Wrzesień
1 - Nuna 25 podglądanko
1 - Madziulka Rz info od embriolog
2 - Madziula 87 punkcja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka... ja już po wizycie! Estradiol ok. 3200, endo 12,1 mm, no i tak: lewy jajnik 7 pęcholków o wymiarach od 16 do 20 mm, natomiast w prawym narosło ich aż 10 :szok: o wymiarach od 18 do 22,5 mm,także chyba nie jest źle :) ...wtorek punkcja, a dziś o 19 Ovitrelle! Proszę 3majcie dalej kciuki!
 
Madziula super wynik, będę mocno trzymać kciuki za Ciebie!! Estradiol też wysoki i endo ładne! Będzie co wybierać z tych 17 pęcherzyków.
Dziewczynki a ja mam takie pytanko, bo u nas w tych badaniach wyczytałam, że podają zastrzyk typu ovitrel przy pęcherzykach 16-17 mm. NO i tak sobie myślę jakiej wielkości one rzeczywiście powinny być przy podaniu tego zastrzyku, czy te 16 mm to nie za mało, albo czy tak jak u Madziuli 22,5 to nie za dużo już?? co myslicie??
 
Madziulka gratuluję,pięknie idziesz jak burza :-) 3mam mocno kciuki za Ciebie cały czas:-)
Ale z tych 17 na wybierają , z moimi 7 to cienki Bolek jestem :-)
Cały czas myślę co się stało u mnie:-(
Do jutra do 10 chyba zemdleję.
 
Wow Madziula super:)
Nuna mi się wydaje, że to zależy od osoby. Ja na podstawie swoich podejść doszłam do wniosku, że np. pęcherzyk powyżej 22mm w moim przypadku to już za dużo. Takie miałam ostatnio i się komórki rozleciały. Mam nadzieję, że Oliwka się nie obrazi:) jak napisze, że np. w jej przypadku im większe tym lepiej. Z tego co pamiętam to mi mówiła, że u niej dobre były jak miały około 30mm.
 
Madziulka gratuluję,pięknie idziesz jak burza :-) 3mam mocno kciuki za Ciebie cały czas:-)
Ale z tych 17 na wybierają , z moimi 7 to cienki Bolek jestem :-)
Cały czas myślę co się stało u mnie:-(
Do jutra do 10 chyba zemdleję.
Madziulka ja też trzymam za twojego siłaczka kciuki! Trzeba w niego wierzyć! A ja co mam myśleć? ...chciałabym żeby wybrali dojrzałe komóreczki, ale nikt nie wie tak naprawdę, co się wewnątrz nich dzieje :/ hmmm? Czas pokaże, zobaczymy!
 
Wow Madziula super:)
Nuna mi się wydaje, że to zależy od osoby. Ja na podstawie swoich podejść doszłam do wniosku, że np. pęcherzyk powyżej 22mm w moim przypadku to już za dużo. Takie miałam ostatnio i się komórki rozleciały. Mam nadzieję, że Oliwka się nie obrazi:) jak napisze, że np. w jej przypadku im większe tym lepiej. Z tego co pamiętam to mi mówiła, że u niej dobre były jak miały około 30mm.
W moim przypadku na normalnym cyklu to największy pęcherzyk miał raz 24 mm, teraz jest to 22,5 mm i takiego mam schiza, że same popękają, że aż się sama z siebie śmieje :-D
 
reklama
Kimka gratuluje!!!!!

za staraczki nieodmiennie trzymam kciuki!!!!!!!!

ja odpuściłam na chwilę obecną, nie podchodzę do laparoskopii, nie jestem na to gotowa
 
Do góry