reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Anula mozesz edytować jak chcesz a moze wogole w jakies innej formie to chcecie?
Co będzie pisac to bede umieszczac w miarę wolnego czasu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rea super ze coś czujesz ja nic i obawiam się że kompletnie lek nie działa. ..:(martwi e sie tyM ze nie będzie jajeczek....mnie do tabeli możecie dopisać ze 9 maja rozpoczelam stymulację. .
 
milena jak dla mnie to super, szkoda tylko że tak nas mało :-(
katarina ja też nic nie czułam przy stymulacji, w sumie to do 9ds nic mi nie było ale po9ds to już czułam jajniki, brzuch wysadziło i dopiero zmalał dzień przed transferem, będzie dobrze, :tak:
 
Sisi: 9.05Transfer, 21.05 Beta
Anikola: 10.05 Transfer, 22.05 Beta
Milena87:14.05 IUI, 25.05 Beta
Rea: 8.05 rozpoczęcie stymulacji,
Katarina: 9.05 rozpoczęcie stymulacji
 
Dziewczyny, ale się tu dzisiaj dzieje:-D Wracam sobie z pracy i jak zwykle obowiązkowa lektura forum, otwieram, a tu tyle nowości.:-)

Super pomysł z tym kalendarzem U mnie 14dpt to wychodzi 23.05, ale ponieważ to była blastka, to rzeczywiście zrobię pewnie dwa dni wcześniej,chyba że wredna @ wcześniej przyjdzie:no:
Dziewczyny piersi to mają tak boleć okrutnie, wprost wytrzymać nie można i ten brzuch dołem jak na miesiączkę miałyście tak?
 
sisi w całej stymulacji najgorzej wspominam prze okrutny ból piersi, nie zastrzyki tylko piersi, jak wróciłam z Bociana do domu to pierwszy mój zakup to biustonosze i to 2 rozmiary większe :szok:bolały do samej @ nie było szans spać bez biustonosza a w nim było nie wygodnie więc zakupiłam taki sportowy i było o niebo lepiej niż bez, mój m to mógł tylko oko cieszyć i absolutnie nie dotykać :-D a brzuch wogle mnie nie bolał nic a nic, ale może to dobry objaw u ciebie :tak: każdy znak to dobry znak ;-)
 
Sisi ale to się liczy 14 dni od punkcji a nie transferu, więc możesz spokojnie zrobić już 18 maja.
Poprzednim razem nic mnie nie bolało no oprócz piersi, a tym razem znowu boli brzuch a piersi tylko trochę. W ogóle to tym razem inaczej jest. Dziewczyny czy po transferze odczuwałyście kłucia i takie jakby "bolesne" pulsowanie?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki widzę że ruch na forum ale to bardzo dobrze ja codziennie z Wami jestem :-)
Anula mój m to się dalej nie może nacieszyć ale jak pisałaś wcześniej na początku to ani rusz :-)
Kalendarz super hehh bo się już pogubilław w Waszych terminach więc czekam na współtowarzyszki. Ja kolejną wizytę mam we czwartek i już się denerwuję żeby wszystko było ok :baffled: bo w moim gronie znajomych i rodziny tyle było straconych ciąż :-(ohhhh jak nie zmartwienia o brak fasolki to teraz żeby się utrzymała...
Trzymajcie sie cieplutko i duuuużo cierpliwości :happy:
 
reklama
Anikola, na rozpisce leków, którą dostałam z Bociana, jest napisane, że test ciążowy mam zrobić po 14 dniach od transferu, zresztą lekarz też tak mówił:-)
 
Do góry