reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Przykro mi Milena, że się nie udało. Ale nie poddawaj się i próbuj jeszcze. Tak jak pisała Czerwona Oliwka, pasowałoby aby inseminacyjna mamusia na forum się pojawiła :)
 
Hej dopiero teraz mam chwilke po pakowaniu przed wyjazdem....
Ojjj emocje sie kazdej z nas udzielaja z roznych poczynan byle sie nie dac zwariowac.
Katarina ani sie obejrzysz a i na Ciebie przyjdzie czas.
Milena bardzo mi przykro trzymaj sie .


Juz pisze swoje wiesci
DZiewczyny szok :rofl2: bo rokowania nie byly optymistyczne ... 268 na 10dpt to sie miesci w normie na 4 tydzien... Joasik podawala ze miala ok 100... Nie wiem co myslec bo to dosc duzy wynik
Dzwonilam do dr Mr zlecil dalej brac te leki co dotychczas i poniewaz wyjezdzam na tydzien wiec dopiero po powrocie powtorze bete. No i oczywiscie na wariata zalatwialam recepte u bylego swojego lekarza bo mi sie leki konczyly. Te bole i brzuch jak balon to mowil ze to po lekach i punkcji i ze wynik ladny a najlepszym wskaznikiem na ciaze sa piersi a moje to "nie rusz" i m tez mowi ze jakby wieksze :-)
Anula
powodzenia jutro trzymaj sie kochana pierwszy wielki dzien
Pozdrawiam
 
milena nie poddawaj sie, zrob tak jak piszesz idz sie upij wylej morze lez i wracaj do walki :tak:
goyah kochana wielkie, ogromniaste gratulacje tak bardzo sie ciesze ze nawet sobie tego nie wyobrazasz, moge sie tylko domyslec jaka szczesliwa jestes, uwazajcie na siebie w podrozy i oczywiscie oszczedzaj sie, no beta wysoka- moze to blizniaki :-) a ja spania nie mam przed punkcja, troche stresa mam,
 
Milena przykro mi:( trzymaj się i kciuki za kolejne podejście:)
Goyah gratulacje!!!!! hmmm wysoki wynik, może faktycznie komórka jeszcze się w macicy podzieliła i są bliźniaki jednojajowe?:)
Anula powodzenia. Czekamy na 3 mamuśkę na forum:)
 
Ostatnia edycja:
goyah mega gratulacje, Twój wynik dodaj mi dużo siły i wiarę w powodzenie

anula teraz Ty jesteś na kolejce, powodzenia dzisiaj, trzymam zaciśnięte kciuki
 
Goyah Gratulacje!!! Chyba nie trzeba nic więcej dodawać:-D
Anula Powodzenia!!! Trzymam kciuki!! I nie stresuj się :-)

Milena Zrób tak jak powiedziałaś mi to zawsze pomaga. I jakoś tak sił więcej wtedy mam. Może zrób sobie jakąś małą przyjemność kup coś drobnego albo ugotuj co lubisz. Wiem jak to jest bo sama to przerabiam od kilku lat i za każdym razem porażka. Po prostu to odreaguj i spróbuj się zdystansować. Wiem, że ciężko jak każdy pieniądz na to wydajesz a efektu nie widać, może to marne pocieszenie ale każda z nas boryka lub borykała się z tym.:baffled: Trzymaj się i głowa do góry!!! Powiem tak jak mówi zawsze mój m "nowy dzień - nowe możliwości" i tego się trzymaj!

Próbujemy się dostać do tego programu, ale dopiero przed samymi świętami się dowiemy co i jak. W naszym przypadku inaczej niż in vitro nie ma szans. Dużo wody upłynęło zanim zdałam sobie z tego sprawę... Ciągle łudziłam się, że może uda się inseminacja (też próbowałam) albo naturalnie. Teraz odpuściłam. Pogodziłam się. Chociaż czasem jeszcze mam nadzieję bo teraz w święta będę miała dni płodne a akurat m przyjeżdża...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny jestem już po :tak: nie było źle szkoda było denerwować się ale człowiek mądry po fakcie :-) wczoraj był straszny dzień dla mnie ledwo chodziłam tak mnie jajniki bolały, nie mogłam od razu wstać z łóżka ogólnie to moje ruchy można by przepisać staruszce :-D dziś jest lepiej troszkę brzuch boli po punkcji ale idzie wytrzymać, pobrali mi 20 jajeczek więc bagażu miałam sporo :-) w poniedziałek będzie dzwonił embriolog i wszystko powie, dziękuje wszystkim za trzymanie kciukasów,
 
Do góry