reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Witajcie dziewczyny i dziekuje za kibicowanie no nudno troche jest i faktycznie jesli mialybyscie mozliwość po telefonie od embriologa (dzwoni drugiego dnia po punkcji z informacją o transferze czy 3 czy 5 dzien) i np przyjechać na ten trzeci dzien ( do mnie dzwonil przed 16 ale to sobota byla) to proponuje po punkcji jechac do domu :-) taniej wyjdzie no i w domu lepiej no chyba ze wczasy z m...
Katarina mi na przepisanie zeszło 17 dni.
Czekam... :tak:
 
reklama
nika ja postaram się czegoś tańszego poszukać ale nie wiem czy się uda, apropo wynajęcia mieszkania to nie głupi pomysł :tak:ale i na to przyjdzie czas,
katrina a czemu przenosisz się ? nie masz stopki i nie wiem jaki u was problem a nie pamiętam czy pisałaś gdzieś wcześniej, może przypomnij się, mi zajeło przeniesienie tyle co goyah 17 dni, kiedy składałaś papiery w Parens ?
goyah ja chyba tak zrobię jak piszesz po prostu po punkcji pojadę z m do domu, bo np tak jak w twoim przypadku transfer bedziesz miała 5 dni po punkcji więc 500 zł + jedzenie i lepiej w domu tylko jak pisałaś wcześniej tego nie przewidzi- zobaczymy - ewentualnie jak nika pisała wynajmę mieszkanie - zależy co taniej będzie, zaczyna się mętlik w głowie i to przed snem ;-):-D
pozdrawiam wszystkie forumowiczki- odezwijcie się co u was i na jakim etapie jesteście, za wszystkie starające ogromniaste kciukasy ;-):-)
 
Anula ja jakieś 3 lata temu sie leczylam w parens potem sie przenioslam do tarnowa i tak do tej pory sie leczylam u lekarza który pracuje w pageens kraków i niestety ni udalo nam sie zajść podjęliśmy decyzję o in vitro a ze w lipcu tamtego roku myśleliśmy podejść w parens rzeszów podpisalismy papiery i oni nas zakwalifikowali ale mysmy zwlekali aż zrezygnowali ....byliśmy już w Bialym u dr M i wstępnie wypełniły papiery czekamy aż odblokuja nasz pesel ...ja mam mieć długi protokół i jestem przerażona za 2 tyg zaczynam antyki potem mam zastrzyk dipherline na wyciszenie jajników i po zastrzyku 15 dni i wizyta i srymulacja ...wy widzę macie krótki ....co do noclegów u kogo nocujecie mize dacie namiary jeśli fajne lokum...chciałabym z kimś z rzeszowa może z ktoras sie zgram?też mam byc sama ...
 
Katarina mi przeniesienie się do Bociana zajęło 14 dni więc szybciutko poszło.
Dziewczyny co do noclegów w Białymstoku to poszperałam trochę po innych forach i wiem, że niektóre dziewczyny szukały noclegów w Supraślu, niedaleko Białegostoku. Jest tam o wiele taniej, tylko trzeba dojeżdżać autobusem do miasta. Ja już sama nie wiem, za nocleg 100 zł *10 dni =1000 zł :eek: trochę kasy jest.
Fajnie by było w 2 osoby wynająć to koszty po połowie i z nudów by się nie uwiędło :)
 
ja do Bociana mam przyjechać w 8 dniu cyklu. Tylko nie wiem kiedy dokładnie dostanę @, bo się po ostatnich zabiegach "klimat" trochę pozmieniał i mam wcześniej niż zwykle. Możliwe, że będę jechać pod koniec pierwszego tygodnia kwietnia bądź początkiem drugiego tyg.
Bardzo bym się cieszyła gdyby wspólny wyjazd wypalił :-)
 
Witajcie dziewczyny:) chcialam na marginesie dodać że bardzo was wspieram i dopinguję wam zwłaszcza że też chciałam przystąpić do programu refundowanego. Chodzę do dr i w sumie zostało nam jeszcze troszkę formalności i jak zadałam wprost pytanie lekarzowi czy zostaniemy zakwalifikowani to nie odpowiedział ani "tak" ani "nie". Stwierdzil ze warunki już spaelniamy (u nas czynnik męski ale morfologia więc trzeba było mieć udokumentowane nieskuteczne leczenie). Interesuje mnie dlaczego tak zmieniacie tą klinikę?? jeżeli ktoraś z Was może mi odpisać to będę bardzo wdzięczna. Czy przyczyną jest to ze nie chcecie czekać?? czy może to ze boicie sie że dla was braknie pieniędzy?? proszę o odp bo sama nie chciałabym zostać na "lodzie" jezeli ma nic z tego nie wyjść.
 
Ostatnia edycja:
ależ na forum ruch się zrobił :-)
katrina ja mam dwie wizytówki które wziełam z Bociana, nie wiem jakie warunki ani jaka cena bo jeszcze nie dzwoniłam ale mogę podać: 1. w centrum miasta 1 lub 2 pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką w pełni wyposażone +TV 509450085
2. przestrzenne mieszkanie w pełni wyposażone z kuchnią, łazienką i salonem, do dyspozycji miejsce garażowe, spacerem 10 min od kliniki "Bocian" 510766050,
nika ja też słyszałam o tej miejscowości ale nie wiem jak połączenia z autobusem, czy będą pasowały z wizytami,
dziewczyny będziemy w kontakcie w razie "w" ja też się pisze na wspólny wyjazd, w gronie zawsze raźniej no i ten czas na pewno szybciej zleci :tak:
myśka ja zmieniłam klinikę ze względu na brak funduszy dla mnie i lekarz nie był w stanie obiecać że w lipcu będę mogła podejść jak już dostaną nową umowe i pieniądze więc nie było na co czekać, gdyby nie ten fakt to nie zrezygnowałabym bo jednak do Rzeszowa mam dużooo bliżej niż do Białegostoku, no ale potoczyło się inaczej- z doświadczenia wiem że nie ma co planować przyszłość bo wszystko runie jak domek z kart !!! ja na twoim miejscu przycisnęłabym dr S żeby się określił czy jest realna szansa na podejście do ivf z programu i kiedy, ja tak zapytałam się dr M i powiedział że nic nie może obiecać i że jak nam się śpieszy to żeby szukać kliniki po Polsce która jeszcze posiada fundusze i tak też zrobiliśmy
 
Witajcie Dziewczynki! Troszkę mnie nie było, ale podczytywałam Was. W piątek miałam wizytę w Novum, jestem bardzo zadowolona. Całkiem inne podejście i traktowanie. Wizyta rzeczywiście trwała 40 minut, lekarz wypytał o wszystko, wszystko sobie notował...ze względu na niski poziom amh dostałam leki na poprawę komórek jajowych, mam brać aż 3 razy dziennie gdzie normalnie bierze się tylko jedną tabletkę, no ale może coś to pomoże. Doktor też popatrzył na wyniki mojego TSH, stwierdził, że przy staraniach się o dziecko jest trochę za wysokie, więc też będę brała coś na obniżenie, mój poziom to 2,27 a powinno być poniżej 2. W Parensie niestety nikt tego nie sprawdził i nawet nie zapytali się o to. Mam też porobić kilka innych badań, między innymi na toksoplazmozę. Lekarz bardzo się zdziwił że tego badania nie miałam robionego. Niestety większość moich badań była ważna tylko pół roku więc muszę je zrobić od nowa, ale w Novum przynajmniej je rzetelnie sprawdzają. Czekam na @, mam porobić te zaległe badania, przyjechać między 17-20 dc i pod koniec kwietnia zaczynam stymulację jeśli wszystko będzie dobrze :)

TRzymam za Was Kochane mocno kciuki!!! Goyah powodzenia na transferze :) szybciutko CI wszystko poszło :) i ja wierzę, że następny raz nie będzie u Ciebie potrzebny :)
 
reklama
to chyba sie nie zgramy ja mam dlugi protokoł 7 kwietnia ropoczynam antyki potem w 21 dc mam miec zastrzyk dipherline i dwa tyg po nim dopiero stymulacja i dlugi pobyt w polowie maja a na wizyte pojade pewnie 9 maja jak @ przyjdzie w czasie ;) trzymam za Was te rzeszowskie i białostockie :))ale jakby sie znalażła duszyczka ktora sie zgra ze mna :)
 
Do góry