reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcie na żarcie, czyli o zachciankach

reklama
Nio a ja mam zawsze potas za duży ale to od lat.. i jeszcze tak wcianam te pomidory jej ze smietaną i cebulką pychota :-D pociesze Cie Tush jak chcesz to kupię Ci ten twarożek mam 3min do sklepu ,ale ja niedobra no jeszcze chęci Ci robię :-D
 
O tak, ja pomidory też mogłabym jeść na okragło. Jak nie na kanapce, to sos pomidorowy, albo zupa pomidorowa. Ostatnio zasmakowałam w sledziach w pomidorach, nakładam to na chleb i okładam jeszcze pomidorem i sypię zieloną cebulka, mniam.
 
taaak robcie mi niedobre ochote jeszcze wieksza...
a ja siedze utknieta w pracy za 4-ma scianami i nigdzie w poblizu sklepu spozywczego ;-(((
 
Matko kochana zaraz drugie śniadanie zjem jak tak dalej pójdzie :-D Corin może te pomidory maja coś w sobie co przyciąga nas do nich :szok:
 
a ja mam plana dzisiaj sobie sama posadze szczypiorek na okno ...cebulki mam wiec za tydz, dwa bedzie jak znalazl i kupie ala twarozek taki wiejski serek, w sumie moze byc ;-)))
ahh juz sie nie moge doczekac tego jedzonka
 
Wy tu o twarożku a mi się przypomniało że mam go w lodówce ciekawe czy jeszcze jest dobry :eek: ja przez 2 tyg. jadłam twarożek z rzodkiewką, szczypiorkiem i czosnkiem i jakoś mi zbrzydł ostatnio.

A ja właśnie zjadłam pyszną truskawkową galaretkę z Custard-em :D no a teraz zabieram się za chrupanie marchewki... no i oczywiście wszystko popijam mocną herbatką z mleczkiem pychaaa
 
ja sobie dzisija zorbie a ja ostatnio coddziennie jem slodka chwile - kaszka manna z truskawkami, na mleku robie...mmmmniam pycha polecam ;-)))
 
reklama
u mnie dzis deserki dla dzieci ze słoiczka:marchewka, winogrona i jabłko, czarne jagody i jabłka, potem surówka koperkowa, potem makaron z pieczarkami i na to gumy rozpuszczalne mamba..mniam:)
 

Podobne tematy

A
Odpowiedzi
42
Wyświetleń
8 tys
użytkownik 902
U
Do góry