reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Oj Sikoreczka plesnawki to okropne paskudztwo.Pamietam jak Julka dostala plesniawki jakos na poczatku, bardzo dlugo z nia walczylismy:wściekła/y::wściekła/y: I dopiero wlasnie po nystatynie sie tego pozbylismy. I dla was zyczymy bardzo szybkiego powrotu do zdrowia:tak:
 
reklama
I my życzymy wszystkim 11 miesięcznym szkrabom wszystkiego naj naj:-)

A chorowitkom niech zdrowieją bo zaniedługo trzeba będzie sanki szykować a w tedy o chorobach nie może być mowy!!

Ewa dużo ciepłych uścisków dla Ciebie!dobrze że już się wszystko układa...:tak:

U nas już po chorobie,katar poszedł w siną dal i dzisiaj idziemy się wybawić na weselu:-) już nie pamiętam kiedy ostatnio tańczyłam...mam tylko nadzieje że Paula chociaż w Kościele wysiedzi na dupsku;-)
 
dla chorowitków buziaczki-pysiaczki...
Kaira udanej zabawy, nie ma to jak trochę się pobawić na "wiejskiej potańcówce":-D
Ewa dobrze że jest już dobrze. trzymam kciuki aby było jeszcze lepiej.
Sikoreczka udanej walki z grzybem...tylko ból i nic więcej brrr...
 
Nie wiem czy to jeszcze coś pomoże, ale przed wyjazdem nad morze poszliśmy do lekarza z Martynką i wtedy zapytałam lekarza co zabrać do apteczki w razie biegunki (gastrolit czy smectę, bo nigdy nie pamiętam co kiedy) i wtedy dostałam receptę na baktrim, to jest na bazie biseptolu. Podobno skuteczne. Ja w końcu tego nie wykupiłam więc nie widziałam ulotki. Można poszperać w internecie.
 
reklama
u nas biegunka przeszłą po zwykłym Enterolu. nie jest na receptę a jest naprawdę skuteczny. mojej koleżanki synkowi też pomógł jak nic nie pomagało...
 
Do góry