reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja fertistim beta betahcg

xyza

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2022
Postów
21
Hejka! Jako, że jakiś czas temu zaczęliśmy starnia o drugie bobo zaczęłam robić testy owulacjne. Przez jakiś czas cykle bez owu aż zobaczyłam taki piękny widok. Zdjęcie z dnia rocznicy ślubu więc mam nadzieję, że owocne.
Wcześniejsze cykle bez owu. Kiedy najszybciej mogę zrobić betę? 10.10 wylatuje na wakacje i chce mieć spokojna głowę
 

Załączniki

  • 20240929_192411.jpg
    20240929_192411.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 76
reklama
Hejka! Jako, że jakiś czas temu zaczęliśmy starnia o drugie bobo zaczęłam robić testy owulacjne. Przez jakiś czas cykle bez owu aż zobaczyłam taki piękny widok. Zdjęcie z dnia rocznicy ślubu więc mam nadzieję, że owocne.
Kiedy najszybciej mogę zrobić betę? 10.10 wylatuje na wakacje i chce mieć spokojna głowę
 

Załączniki

  • 20240929_192411.jpg
    20240929_192411.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 12
Zależy kiedy dojdzie do zaplodnienia 7.10 to może być jeszcze za wcześnie, ale możesz próbować
 
Ale testy masz negatywne. Już Ci odpowiadałyśmy w poprzednim wątku. Po co zakładasz kolejny?
 
reklama
Ten ostatni też jest negatywny? Skoro obie kreski są tak samo mocne
Dla mnie jest wyschnięty i nie da się po nim stwierdzić czy jest pozytywny czy negatywny. Poza tym pewność co do owulacji daje tylko i wyłącznie monitoring u ginekologa.
 

Podobne tematy

Do góry