reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

hej dziewczyny rzadko tu zaglądam ale ciekawa byłam co u was słychać :) poczytałam was co nie co już wiem :)

U mnie - córka z przedszkola zapalenie płuc , a potem szymonek złapał i byliśmy w szpitalu. ale już jest ok. szymonek 16tego konczy 4 miesiące. a córka w lutym 4 lata ;)
O rany, same czwórki [emoji16][emoji16]

Zdrówka dla chorowitków, już pozdrowieli wszyscy??
 
reklama
Dziękuję za gratulacje. Jeszcze nie. Może się w weekend dowiemy a może dopiero na polowkowych albo wcale. Partner się nie może zdecydować czy chce wiedzieć czy nie a mi wszystko jedno :)
Nawet jak przez jakiś czas nie będzie chciał wiedzieć, to może wymięknąć [emoji16][emoji16] gdyby USG tego nie zdradzało, to chodziłabym nawet i do wróżek, żeby coś zdradziły [emoji23]
 
Dziękuję za gratulacje. Jeszcze nie. Może się w weekend dowiemy a może dopiero na polowkowych albo wcale. Partner się nie może zdecydować czy chce wiedzieć czy nie a mi wszystko jedno :)
Ja w 1 ciąży poznałam płeć przy porodzie [emoji28]. Drugi raz już bym tego nie wytrzymała, zresztą w 2 ciąży lekarz na genetycznym usg nie pytając mnie nawet o zdanie powiedział co będzie, chociaż zaznaczył, że na 80%. Ale miał rację.
 
Oj ja bym nie umiała wytrzymać nie wiedząc czy to chłopak czy dziewczynka :) Od początku pierwszej ciąży „wiedziałam”, że będzie dziewczynka, od początku drugiej, że chłopak - takie 100% jak ktoś mnie pytał... no i mam starszego chłopaka i młodszą dziewczynkę ;) Także moja intuicja jest nic nie warta ;) Przy starszym ginekolog powiedział mo koło 16 tygodnia, że chłopak (no był wtedy szok), a przy młodszej w 12 tygodniu ginekolog utwierdził mnie w przekonaniu, że raczej chłopak, żeby potem w 20 jednak stwierdzić, że dziewczynka ;) U okrąglaków trochę gorzej widać wszystko w USG bo ten nasz tłuszczyk trochę przeszkadza (czego ginekolog również nie omieszkał wpisać na wyniku) ;)
Na co się nie zdecydujecie- czy będziecie chcieli wiedzieć czy nie - powodzenia na wizycie!
 
Wizyta była dziś, usg tylko tak na szybko z powodu bólów, w UK jednak inaczej. Miałam mieć dopiero w 20tyg i potem co 2tyg żeby badać przyrost z powodu problemów. No ale Dzidzia żyje, ma się dobrze i rośnie idealnie. Wczoraj wieczorem udało nam się znaleźć serduszko na dopplerze w domu. Piękny odlgos no tutaj nie dają na usg posłuchać.
A co do płci to możliwe że w weekend pojedziemy prywatnie, napiszą nam w kopercie i jego mama zrobi nam ciasto. Na to nawet przystał. Zastanawiam się czy nie za szybko bo będzie 16t5d?
 
Hej moge do was dołączyc ?? Obecnie 19+2 mam nadwage z którą walczylam od czerwca i schudłam 10 kg teraz znow zaczynam nabierac [emoji23][emoji23] jestem mama dwóch dziewczynek z czego jedna ma 6 lat a druga rok i 3 miesiace [emoji171]
Buziaki dla was [emoji108]
 
reklama
Do góry