reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostry ból gardła

Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
12
Jestem w 5tc, przeziębiona jestem. Mam ostry ból gardła, jakby coś spływalo z nosa i podrażnia gardło. Boli i drapie.
Płucze solą, pije ciepłe herbatki, czosnek, syrop ale nie ustępuje :(.
Właśnie zrobiłam inhalacje.
Martwi mnie bo nie ma poprawy. Czy przeziębienie mogło przyćmić mdłości ?
Jak poradzić sobie z tym bólem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Tamtum verde na ból gardła (ten słabszy) należy zaznaczyć w aptece, że jest się w ciąży, ale radzę przejść się do lekarza bo panuje straszna grypa...- Nie życzę. Dużo zdrowia.
 
Tamtum verde na ból gardła (ten słabszy) należy zaznaczyć w aptece, że jest się w ciąży, ale radzę przejść się do lekarza bo panuje straszna grypa...- Nie życzę. Dużo zdrowia.
Dziękuję, a czy przeziębienie mogło przycmic dolegliwości jakie miałam wcześniej trochę mdłości,, odczuwanie w dole brzucha... Nic nie czuje i trochę się martwię
 
Hej! Ja dziś też nie mogłam przez to spać, wiercilam się z boku na bok. Zagrałam sobie mleko, dodałam parę łyżek miodu i wypiłam ciepłe/letnie. O wiele lepiej teraz... :) spróbuj

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, a czy przeziębienie mogło przycmic dolegliwości jakie miałam wcześniej trochę mdłości,, odczuwanie w dole brzucha... Nic nie czuje i trochę się martwię
Niestety my mamy(przyszłej) często się zastanawiamy zwłaszcza w pierwszej ciąży czy coś nie tak tylko lekarz może nam coś powiedzieć/nas uspokoić. Może akurat mdłości już ci mijają u mnie w dwóch ciążach trwały przez 1 trymestr, a w 2 jak ręką odjął :). W pierwszej ciąży byłam przeziębiona, ale nie miałam sił skupiać się czy aby na pewno wszystko dobrze - bo mnie bolało wszystko :).
 
Sama ostatnio miałam przeprawę z ostrym bólem gardła. W zeszłym tygodniu podczas ładnej sierpniowej pogody Nie wiem co się stało ale dopadło mnie nagle. I praktycznie nie mogłam mówić tak mnie bolało i taki dyskomfort czułam. Co pomoglo
picie dużej ilósci wody
tabletki z apteki i płukanie specjalnym płynem na ból gardła
siostra poradziła mi płukanie gardła wodą z sola bo jej to ponoć pomaga jednak sama osobiscie nie mogłam się do tego przekonać, jak dla mnie opcja jest jednak zbyt hardkorowa....
no i wzięłam sobie dzień wolny. Dobrze jest posiedziec w domu, ewentualnie w łóżeczku. Tak aby choroba nie przerodziła się w coś powaznego.

No i jeśli chrypka jest przewlekła dobrze jest zastanowić się czy nie jest przyczyną brodawczak
medme.pl/artykuly/brodawczak-hpv-w-gardle-i-krtani-przyczyny-i-objawy,67107.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry