reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

osłonki na piersi, wkładki laktacyjne... wszystko o dodatkach

Thea - "wypróbowałam" już parę firm i na dzień polecam Canpol, uważam że są cienkie i u mnie nie widać je pod bluzką, na noc używam Johnsona, bo są chłonne, Dodam, że Canpol ma dwa rodzaje wkładek, te cienkie nazywają się Premium
 
reklama
przetestowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku wkładki, natomiast to co nabyłam ostanio zmusiło mnie do podzielenia się z wami refleksją - Nie wiem co jeszcze może CANPOL spieprzyć - butelki, termometry..., nie wiem co mi strzeliło do głowy że kupiłam ich wkładki ale takiego badziewia to nawet bella nie robi - nawet mała ilość pokarmu powoduje że sztywnieją i robią się jak tektura, do tego te zgrzewy są tak twarde że całość drapie jak cholera. Odradzam, bo szkoda kasy, niewiele drożej można kupić J&J i są bardziej wydajne.
 
Ja tez uzywalam roznych... Wszystkie mi przeciekaja, niestety... Najbardziej jednak lubie PENATEN-a, sa bardzo podobne do J&J.
 
bo penaten i j&j to jeden pieron...inna nazwa jest dla zmylenia klienta zeby kupil ich syf.
wiec johnson &... i penaten - grube widac przez kazda bluzke, co z tego ze chlonne? przeciez trzeba je zmieniac czesto bo mozna niezle zalatwic sobie brodawki. Nie przepuszczaja powietrza. Przyklejaja sie i strzepia!
bella- pierwsze wkladki jakich uzywalam, cieniutkie i wyprofilowane
gerber- to dla mnie super wkladka, cieniutka i nie przemaka

nie uzywalm innych wkladek. W dzien skladam czasem recznik paierowy w cztery i na naplyw pokarmu wystarcza. Pamietajcie ze trzeba wietrzyc...tak jak i pupcie naszego dzidzia :-)
 
Dla mnie kazde sie nie sprawdzily bo ciagle mi przemakaly.Widzialam gdzies w necie ze sa teraz jakies silikonowe tyle ze drogie i podobno rewelacja ale czy to prawda to nie wiem.Z reszta tylko chyba ze dwa miesiace byly mi potrzebne wkladki bo pozniej jakos sie wszystko unormowalo.A ze trzeba wietrzyc piersi to swieta racja!
 
Polecam wkładki BabyOno. Są superchłonne, cieniutkie, że nic nie widać przez nawet obisłą bluzkę, nieprzemakają, przyklejają się do stanika i są dość duże, że nawet jak się karmi na leżąco to nic nie "wycieknie". Ja kupuje 24 szt za 9,50zł. Jedyna wada to to, że każda wkładka jest osobno pakowana i wkurza mnie codzinne ich rozpakowywanie :-)
 
Ja używałam Canpola - ale strasznie mnie drapały na zgrzewach, polecam J&J, mięciutkie, chłonne, super!
 
Mam wrazenie, ze u mnie jest troche inaczej niz u wiekszosci:
Belli - fatalne, wogole nie wchlaniaja mleczka, cieklo mi bokiem
J&J - musialam czyscic sutki przed karmieniem bo mialam niteczki z wkladek.
Canpola- super, mleczko sie wchlania, zadnych "pozostalosci" na sutkach. Moze sa troszke grubawe, ale generalnie lepszych narazie nie znalazlam.
 
reklama
Do góry