reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

Ach wiecie jaki numer...:-DByla wczoraj u mnie kolezanka z malenstwem 2 tyg.
I tak z ciekawosci chcialysmy sprawdzic czy Julka wezmi jej piers < ale mamy pomysly co:-p:eek:> i wiecie ze wziela i pila z niej ok 5 min, a ja poczulam sie zdradzona:-:)-:)-p;-)
Kaska sie smiala ze mam przyniesc do niej mala jak bedziemy szli na wesele, to ona bedzie ja karmic:-p:-Da ja sie spokojnie wybawie:-D:-)
 
reklama
Gosia, tez sie nad tym zastanawiałam, ale chyba nie dam rady codziennie bawic się w odciąganie, a i tak to ostatnie karmienie zanim zaśnie Oli trwa strasznie długo.
 
Gosia, tez sie nad tym zastanawiałam, ale chyba nie dam rady codziennie bawic się w odciąganie, a i tak to ostatnie karmienie zanim zaśnie Oli trwa strasznie długo.

To może daj jej troszkę gęstej kaszki a potem cycuszek ;-) do popicia :tak: a z butli też długo mała ci pije ?
 
Anduś ostatnio jedzie na dwa cyce :wink: Przy prawie każdym karmieniu mi opróżnia oba :blink: Niestety też ulewa więcej niż kiedyś :dry: Aha ! I mamy już dwa ząbki na dole :tak: Pierwszy pojawił się 26.06 :rolleyes2: To na razie idziemy łeb w łeb z Tosią Martuli ;-) Na szczęście jak Anduś ciągnie to nie podgryza :happy2: bo ząbki ma jak brzytewki :baffled:
 
reklama
Do góry