reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

Viola - nie gniewam sie - wrecz przeciwnie dziekuje za troske - - ale staram myśleć racjonalnie i trzeźwo. Te niteczki na nóżce pojawiły się ewidentnie po złym złapaniu dziecka - kiedy krew nie doplywała do nózki. Wybroczyny nie pojawiły sie samoistnie - wiec to odrobine mnie uspokaja.

OT Ja juz kilka razy bylam w sytuacji gdy nie wiem kompletnie co moze byc i niestety lekarze nie zawsze bywają kompetentni. Dlatego chcę przynajmniej ustalic o co sie na izbie przyjec mam dopytywac (np jakie badania powinni zrobic) - lub na co naciskac jesli np.chcieliby mnie zbyc. A tak niestety mialam ze soba - skonczylo sie na usuwaniu operacyjnym ropnia bo ktos na izbie przyjec mnie zbyl.

A jaki szpital w wawie dzieciecy ? Litewska?
 
reklama
Badanie,poziom płytek krwi tzw."na ciepło" czyli sprawdzany natychmiast po pobraniu,wynik będzie też po chwilce.
Patewka,my tylko radzimy,trudno z opisu na odległość ocenić.
Ale normalnie przy "złym złapaniu" też nie powinien zostać ślad,dlatego to może świadczyć własnie o jakimś problemie z krzepliwością.Ale nie musi:sorry2:
 
Patewka, najlepsza hematologia w Wwie na Litewskiej. Gabi ma rację, przy złym złapaniu dziecka nie powinny zostać ślady. Wiadomo, że lekarze czasem się mylą, ale nie można wychodzić z takiego założenia, że są niekompetentni :/ Ja byłam z dzieckiem kilka razy na IP na Litewskiej. Nigdy mnie niekt nie zbył, wiadomo, że nie będą Ci odpowiadać po pół godz. na każde pytanie, bo to IP, gdzie za drzwiamy czeka 30 innych dzieci...
 
No i byliśmy w szpitalu. A wyniki OK. Lekarka po ogolnym badaniu i obejrzeniu wynikow stwierdzila, ze powodem tych wybroczyn musialo byc faktycznie niedoplyniecie krwi. Mam Julcie obserwowac, a gdyby pojawily sie nowe - przyjechac do szpitala bezwzglednie.
 
A próbowałyście rożnych butelek?
Bo ja miałam podobny objawy ze Marcel nie chciał pić ani soczku ani mleczka i myślałam ze on pogniewany z butelkami i dawałam mu łyżeczką. Ale coś mnie tknęło by zmienić butelki z Aventu na inne. Jak kupiłam mu NUKa ( wtedy zwykła z lateksowym smoczkiem małym) to zaczął się przekonywać do picia. Ale tak dziwnie w nich usteczka układał wiec szukałam dalej. I teraz najbardziej mu odpowiadają z NUKa te z szerokim smokiem.
Może popróbujcie i wy pozmieniać butle. Czasem kształt smoka lub tworzywo ( lateksowe zamiast silikonowego) i dziecku bardziej odpowiada.
Mam wszystkie poza NUKiem, łącznie z różnymi smoczkami:baffled: czyli muszę NUKa zakupić...

Patewka super, że ok :))
 
Patewka - ciesze sie z dobrych wiesci

Skunkanka - a moze smok za wolny? my juz mamy taki od 6 miesiecy, a to dlatego ze musialam dokupic osobno bo z butelka byla zerowka, my teraz na dr brown's jedziemy
 
Skunkanka - a moze smok za wolny? my juz mamy taki od 6 miesiecy, a to dlatego ze musialam dokupic osobno bo z butelka byla zerowka, my teraz na dr brown's jedziemy
Może być i smok. Zależy jak z cycy leci. Tylko ze smokami tymi większymi to trzeba uważać by nie leciało lepiej niż z cycucha bo mały będzie wolał potem butle( to lekko łatwo i przyjemnie) i koniec cycowania.
 
reklama
hej dziewczyny!!!

nie mam czasu czytac ani pisać, bo brat ciągle w gościach i pakowanko trwa ale mam problem i wiem , że mogę na Was liczyć ;-)

Filipek w czwartek miał szczepienie (3) i od wczoraj wieczorem gorączkuje ( 38,6) dałam mu paracetamol rano bo dalej miał gorączkę i spadła mu do 37,5. Ale teraz znow jest tak gorący, że szok.

Jak myślicie , czy to gorączzka po szczepionce i jak długo taka goraczka może się utrzymywać i kiedy jak coś walić do lekarza!!!! :confused::confused::confused:

Kurcze martwię się tm swoim robaczkiem, że może ja go jakoś podziębiłam czy co :wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry