reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Ollcia ja na początku jak robiłam ogórkową to tak normalnie jak dal nas tylko bez przypraw i śmietany.Teraz Fabian je już normalnie naszą.

wiec gotuje wode z kawałkiem np piersi z kurczaka, dodaje pokrojone w kostke ziemniaczki, marchewke, kawałek pietruszki i selera, zwinieta nitka zieleninę, liść laurowy i ziele angielskie i gotuje wywar, jak warzywa zmiekna dodaje starte na tarce ogórki, dodaje jeszcze pokrojona pietruszke gotuje chwilke i gotowe:-D

Ja gotuję taką dla dorosłych tylko daję więcej zieleniny i mało przyprawiam:tak:

dziękuję, dziewczyny za odpowiedzi :tak::tak:

powiedzcie mi czy smarujecie jeszcze pupki maluchów po zmianie pieluszki jakąs maścią?

Nusia chyba zaczyna raczkować :tak::szok: do tej pory pełzala a wczoraj posuneła sie do przodu na czworaka tak jak do raczkowania :tak:

my smarujemy linomagiem, ale nie przy każdej zmianie pieluszki, po każdej kupce, a po siuśkach czasami, powiedzmy co 3 pieluszka ;-)
co do raczkowania to gratulacje, teraz już pójdzie szybko, zobaczysz za kilka dni nie nadążysz :-p
 
reklama
A my smarujemy pupcie maścią witaminową, od urodzenia i jesteśmy bardzo zadowolone...:tak::tak:

A te nowe pieluszki fajne...Kaneczko juz wiem o jakich obrazkach mówilas:-D:-D:-D:-D:-D

Dzieki Mamusia
 
Które z dzieci jedzą już czekoladke?
My już od jakiegoś czasu zajadamy sie czekoladka i Filipowi nic nie jest.
My dziś zaczynamy naukę samodzielnego spania metodą z książki "Uśnij wreszcie"

Zobaczymy czy zadziała :baffled:

Trzymajcie za mnie kciuki bo noc na pewno będzie cięzka.:-(
Trzymamy kciuki za Jasia:tak:
Mamusie możecie polecic mi jakis płyn do kąpieli dla Juleczki, ktory robi piane:tak::tak::tak::tak:
My używamy płynu do kąpieli Penaten
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?sort=avgDSC&produkt=17711
Jest świetny, bardzo sie pieni i ślicznie pachnie, ale mamy go z Niemiec i prawde mówiąc nie wiem czy można go kupić w Polsce:no:
powiedzcie mi czy smarujecie jeszcze pupki maluchów po zmianie pieluszki jakąs maścią?

Nusia chyba zaczyna raczkować :tak::szok: do tej pory pełzala a wczoraj posuneła sie do przodu na czworaka tak jak do raczkowania :tak:
My smarujemy jak nam sie przypomni.
Gratulujemy Lence i zazdrościmy. Kurcze kliedy ma w końcu zaczniemy raczkować:eek:
 
Asiulkaa my też nie raczkujemy...:-(i sami też nie siadamy:eek:
ale za to wstaje wszedzie i przy czym sie da:tak:coś mi się wydaje,że raczkowanie nas ominie:confused2:
 
reklama
Może i tak Pyciolku. Chociaż Filip jest troszkę w innej sytuacji, bo miał ONM i generalnie wszystko robi troszkę później od innych dzieciaczków. Nasza rehabilitantka twierdzi, że mały będzie raczkował, bo już się przymierza do tego, tylko musimy jeszcze troszkę poczekać:tak:
 
Do góry