reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Czy wśród naszych dzieciaczków są jeszcze jakieś, które same nie siadają? Czy zostaliśmy sami na polu bitwy:eek:?
I pytanie do mamusiek, których dzieciaczki siadają? Ja to wygląda? Czy siadaja z leżenia na pleckach, lekko przekręcaja sie boczek i podpierając jedna ręką siadają? Czy z leżenia na brzuszku, podnoszą pupke podpierająca się nóżkami tak siadaja z pozycji bocznej?
Bo nam babeczka z rechabilitacji kazała ćwiczyć ten pierwszy sposób, ale Filip nie kwapi się do takiego siadania i wczoraj pierwszy raz usiadł tym drugim sposobem. I nie wiem czy tak też jest prawidłowo:eek:
moje zaczeło siadac z pozycji na raczka:-D:-D raczkował , nagle tylkiem przysiadał odrywał rece od podlogi i tadam usiadł hihih pozniej nauczył sie siadać z pozycji leżącej na pleckach a teraz to już nawet nie patrzę jak siada ale potrafi to robić w różny sposób;-);-)
 
reklama
Asiulka Fabian pierwszy raz usiadł z leżenia na pleckach,dźwignął się po prostu do góry i siadł.Teraz robi to z każdej możliwej pozycji.
 
Czy wśród naszych dzieciaczków są jeszcze jakieś, które same nie siadają? Czy zostaliśmy sami na polu bitwy:eek:?
I pytanie do mamusiek, których dzieciaczki siadają? Ja to wygląda? Czy siadaja z leżenia na pleckach, lekko przekręcaja sie boczek i podpierając jedna ręką siadają? Czy z leżenia na brzuszku, podnoszą pupke podpierająca się nóżkami tak siadaja z pozycji bocznej?
Bo nam babeczka z rechabilitacji kazała ćwiczyć ten pierwszy sposób, ale Filip nie kwapi się do takiego siadania i wczoraj pierwszy raz usiadł tym drugim sposobem. I nie wiem czy tak też jest prawidłowo:eek:
Asoi nie martw się.....wszystko w swoim czasie :)

U NAS mARI TEZ ZROBIŁA TYM DRUGIN SPOSOBEM....i tez w swoim czasie...napierw w ogole raczkowala....potem dupka na boczek, podparła sie raczka i siedzi....i tak juz zostało..teraz siada na rózne sposoby,ale głownie tak ...
 
Czy wśród naszych dzieciaczków są jeszcze jakieś, które same nie siadają? Czy zostaliśmy sami na polu bitwy:eek:?
I pytanie do mamusiek, których dzieciaczki siadają? Ja to wygląda? Czy siadaja z leżenia na pleckach, lekko przekręcaja sie boczek i podpierając jedna ręką siadają? Czy z leżenia na brzuszku, podnoszą pupke podpierająca się nóżkami tak siadaja z pozycji bocznej?
Bo nam babeczka z rechabilitacji kazała ćwiczyć ten pierwszy sposób, ale Filip nie kwapi się do takiego siadania i wczoraj pierwszy raz usiadł tym drugim sposobem. I nie wiem czy tak też jest prawidłowo:eek:
nie jesteście sami:zawstydzona/y:, Bianka też nie siada sama ,jak ja posadzę to siedzi, ale sama jeszcze nie umie:zawstydzona/y:
przyjdzie i na nas czas Asiulko:tak:
 
czy ktoras kladzie spac swoje dziecko w spiworku chociaz jeszcze moze za cieplo:sorry: bo sie zastanawiam nad kupnem bo maly caly czas odkryty co go przykryje to sie tak wierci i zachwile odkryt tylko sie zastanawiam czy mu bedzie wygodnie sie w tym zmienialo pozycje :sorry:
 
Czy wśród naszych dzieciaczków są jeszcze jakieś, które same nie siadają? Czy zostaliśmy sami na polu bitwy:eek:?
I pytanie do mamusiek, których dzieciaczki siadają? Ja to wygląda? Czy siadaja z leżenia na pleckach, lekko przekręcaja sie boczek i podpierając jedna ręką siadają? Czy z leżenia na brzuszku, podnoszą pupke podpierająca się nóżkami tak siadaja z pozycji bocznej?
Bo nam babeczka z rechabilitacji kazała ćwiczyć ten pierwszy sposób, ale Filip nie kwapi się do takiego siadania i wczoraj pierwszy raz usiadł tym drugim sposobem. I nie wiem czy tak też jest prawidłowo:eek:

Tak sa, sa:-) Choc w piatek dopiero tutaj pisalam, ze sie zaczynam martwic, ze Kacperek nie chce siadac a tu PACH! W sobote bylam sama w domu, wiec zostawilam go w lozeczku i poszlam robic mu jesc i zaraz slysze taki smieszek fajny. Lece do pokoju a tu moj model podciagnal sie za szczebelki i sam usiadl:-):-):-):-D:-D:-D Pozniej polozylam go na podusi i nie zdazylam sie obrocic jak ten buch na dupcie a za chwile mu malo i podciagnal sie wyzej i usiadl sobie na kolanach. Na tym zostalo. Narazie tyle, ale caly czas chce podciagnac sie do stania, ale jeszcze jest slaby.
No i jaki byl dumny, ze sobie sam usiadl, ze jeszcze nie slyszlam takiego smiechu:-):-):-):-D:-D:-D
 
Dagulla my mamy taki śpiworek,ale Fabian chyba by się wściekł gdyby miał w nim spać.On w nocy się przewraca,łazi po łóżeczku.To raczej jest wynalazek dla dziecka,które śpi spokojnie:sorry:
 
reklama
Do góry