reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

co do pieluszek to ja używam naprzemiennie w dzien przewaznie Pampers na noc Hugissy, dla mnie jedna i druga marka są ok:tak: a i w nocy tez juz od dawna Nuśce nie przebieram pieluszki:tak:, porażka sa natomiast pieluszki Happy i te Dada z Biedronki, natomiast husteczki z Biednroni rewelacja:tak: oprócz tych biedronkowych uzywamy jeszcze husteczki Dzidziuś, tez bardzo fajne:tak:
 
reklama
dziewczyny mam pytanko, mówiłam wam ze moja sistra jest w ciąży i ostatnio ma czesto silne skurcze łydek, powiedzcie mi jak to jest z tymi skurczami bo ja w ciaży nie miałam i nie wiem co jej doradzić...
 
dziewczyny mam pytanko, mówiłam wam ze moja sistra jest w ciąży i ostatnio ma czesto silne skurcze łydek, powiedzcie mi jak to jest z tymi skurczami bo ja w ciaży nie miałam i nie wiem co jej doradzić...

ja też nie miała, ale o ile dobrze kojarze to dziewczyny przy tej dolegliwości zażywały magnez :tak::tak::tak:
 
dziewczyny mam pytanko, mówiłam wam ze moja sistra jest w ciąży i ostatnio ma czesto silne skurcze łydek, powiedzcie mi jak to jest z tymi skurczami bo ja w ciaży nie miałam i nie wiem co jej doradzić...

ja zarzywalam magnez taki do rozpuszczenia w wodzie jak mialam takie skorcze :-( a zdarzaly sie na poczatku jak sie przepracowalam w dzien a w nocy mnie lapaly te skurcze lekka przyjemnosc :szok: nieraz jak zlapalo to latalam po domu i prubowalam jakos to rozmasowac ale nic nie pomagalo a pozniej magnez zarzywalam i nie lapalo juz nic do konca ciazy:rofl2: Z potasem tezmusiz byc bardzo ostrożna....
sok pomidorowy,banany zawierają potas,czekolada magnez
najlepiej sie skonsultowac ze swoim ginekologiem...
a co do pampersow to ja jestem bardzo zadowolona z huggisow a Pampers u mnie sie nie sprawdzil co ja sie napraalam ubran malego jak przeciekala kupka :cool2: ile musialam wyrzucic bo sie juz nie dalo doprac:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny mam pytanko, mówiłam wam ze moja sistra jest w ciąży i ostatnio ma czesto silne skurcze łydek, powiedzcie mi jak to jest z tymi skurczami bo ja w ciaży nie miałam i nie wiem co jej doradzić...

ja polecam tez potas...:tak::tak::tak:ja bralam potas i magnez...i oczywiscie bananki i pomodorki:-D:-D:-D:-D
 
polecam jeszcze gorzką czekolade na skurcze ;-)

co do pieluszek to my na noc pampersy a w dzien hagisy;-) a husteczki to najrózniejsze do biedronki mam niepodrodze przewaznie ale jak tylko moge to dada jak najbardziej ostatnio tez kupuje z tesco z takim pastikowym zamknieciem My baby's :-)
 
reklama
Hej. Ja tez załapałam sie na testowanie pieluszek:-) No i oczywiscie innych rzeczy:-) Zapisalam sie, wypelnilam ankiety i czekam teraz do czego mnie wybiora i co przysla:-) Mi nie chcieli zaakceptowac maila nie wiem dlaczego. Kilka razy wpisywalam i nic i w koncu podalam meza:-)
Dzieki za informacje, ze takie cos istnieje.

I jeszcze pytanko. Czy ma ktoras z was ksiazke Pawla Zawitkowskiego "Co nieco o rozwoju dziecka" w formie elektronicznej?:-) Może mogla by przeslac;-)
 
Do góry