reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

kana a co ile próbowałaś ściągać pokarm??? i czy mimo ściągania przystawiałaś małą do piersi???:-(
 
reklama
Ja na poczatku sciagłam 4-6 razy dziennie tak srednio co 3 godzinki tak jak mala wczesniej piła...zeby w tym cycusku sie troszke nazbierało.... mała przystawiałam,ale ona nie bardzo chciała....na koncu skoncyzo si tak,ze sciagałam dwa razy dziennie....9 rano i 21wieczorkiem....ale ostatnio mała zaczeła chetniej ciagnac cycka,bo przeszłysmy na mleczko Enfamil AR i ono nie barzo jej smakuje.... tak wiec teraz produkacja idzie duzo lepiej...
 
Yoka ja karmię tylko piersią i ostatnio jakieś 2 tyg temu miałam kryzys laktacyjny. Mała się darła bo była głodna, a ja nie miałam wystarczająco dużo pokarmu, aż mój mąż ją nakarmił butlą i krzyczał, że dziecko nie będzie głodne. Przystawiałam małą cały czas nawet jak nie bylo mleka to sobie ciumkała i tak parę dni i zaczęłam pić herbatkę na laktację z hippa i teraz kochana to ja bym mogła parę dzieciaczków wykarmić tak się laktacja rozkręciała i i wszystkie butelki są pochowane :-):-) Musisz wierzyć, że wykarmisz swoje dziecko i przystawiaj lub odciągaj często a zobaczysz co to jest CUD :-D Trzymam kciuki rzymaj sie
 
Dziewczyny błagam o pomoc:-:)-:)-(.....moja mała juz prawie wcale nie chce cyca....juz z jednej butli na noc przeszłam na 3 dziennie bo mała po 2 minutach ssania dostaje szału...cycochy mam puste i nie wiem co robić:-:)-:)-( chciałabym nadal karmić albo chociaż ściągać pokarm ale kiedy używam laktatora to leci tylko kilka kropelek...czy to oznacza że nie mam juz szans????:-:)-:)-(
Trzymam kciuki zeby sie udało.
Moja niesttey odrzuciła cyca i wogóle nie da sobie wsadzić, tylko w nocy mi sie udaje.
 
Dziewczyny błagam o pomoc:-:)-:)-(.....moja mała juz prawie wcale nie chce cyca....juz z jednej butli na noc przeszłam na 3 dziennie bo mała po 2 minutach ssania dostaje szału...cycochy mam puste i nie wiem co robić:-:)-:)-( chciałabym nadal karmić albo chociaż ściągać pokarm ale kiedy używam laktatora to leci tylko kilka kropelek...czy to oznacza że nie mam juz szans????:-:)-:)-(

Asieńko nie poddawaj się, tylko "baw" sie laktatorem...podobno są takie kryzysy z mlekiem...nie wiem czy czytałaś ale kiedyś pisałam o sposobie na zwiększenie laktacji...laktatorem ściągasz pokarm 4-5 razy dziennie i tak zacznasz od 7 min z każdej, później po 5 minut i kończysz po 3 minuty z każdej piersi-na zmianę oczywiście!!!!!Aaaaa i nie martw się jeśli nie będzie nic leciało:tak:to ma służyć pobudzaniu piersiątek!!!!!
Koleżanka poleciła mi jeszcze takie urządzonko jej bardz pomogło
System wspomagający karmienie SNS : Medela : MamoTato.pl : Wszystko dla dziecka : Sklep internetowy
U mnie niestety było już za późno:-(

Trzymam za Was kciuki!!!!
 
Dzięki Madzienko, ale ona nie chce cyca wziac do buzi, wiec to urządzenie chyba nie pomoze.
Ale wzięłąm prysznic i udało mi sie ściągnąć jedną porcyjkę 120 ml (z obu cyców), wiec moze nie bedzie tak źle. Chciałąbym żeby chociaż połowę karmień dziennie dostawała moje mleczko, a cyca nadal bede próbowała jej pakować do buzi:-p.
 
Dziewczyny ja juz kiedys pisalam o tym i nie wiem czy Wam sie to przyda ale jak ja mialam problemy z moja corcia - nie chciala cycka - to gdy ja karmilam po kropelce polewalam piers mlekiem modyfikowanym i poskutkowalo, dzisiaj daje jej tylko dwa razy na dzien butle... w dzien jak jestem w pracy i na noc ... wtedy dluzej spi:tak:
 
kana a co ile próbowałaś ściągać pokarm??? i czy mimo ściągania przystawiałaś małą do piersi???:-(

ja na pobudzenie piję herbatkę Hippa na laktacje i zaparzana znacznie lepsza herbate z Herbapolu fito-mixfix 4 nazywa sie to srodek mlekopedny:-)poza tym piwo ma tez wlasciwosci mlekopedne i pije czasmi Karmi 0,5% i daje to dobre efekty:-)
trzymam kciuki -
 
reklama
Yoka najważniejsze, żebyś ty w siebie uwierzyła, dużo pij i jak najcześciej przystawiaj małą. Będzie dobrze
 
Do góry