reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

no to ja nie mam problemu z ubieraniem malego w czapke kompletnie mu to nie przeszkadza a jak go wladam do kombinezoniku to zasypiaaaaa i budzi sie dopiero jak go z niego wyciagam... przesypia cale spacerki
wlacza mu sie syrena alarmowa tylko jak sie zbliza pora karmienia zreszta to widac po nim tluscioszek moj malutki ma dopiero miesiac i 10 dni a wazy juz ponad 5 kilo :-D:-D czuc juz maly ciezar jak go podnosze zwlaszcza rano jak ma pelnego pampersaa :-D:-D:-D

ja wlasnie sobie tak troszke grzebalam w necie i znalazlam przypadkowo fajna stronke kazdej mamie chyba sie przyda
Pierwsza pomoc u niemowląt
http://www.urwis.pl/dzieci/170.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Moja lubi sie ubierac i nawet czapa jej nie przeszkadza;-)

czy można łączyć swoje mleko z modyfikowanym, bo zrobiłam tak: miałam 50 ml swojego ściagniętego dolałam do tego 60 ml wody i wsypałam 2 miareczki modyfikowanego i teraz sie zastanawiam czy tak mozna, czy tez lepeij dać najpierw swoje, a potem dodatkowo zrobic butle?
 
Moja lubi sie ubierac i nawet czapa jej nie przeszkadza;-)

czy można łączyć swoje mleko z modyfikowanym, bo zrobiłam tak: miałam 50 ml swojego ściagniętego dolałam do tego 60 ml wody i wsypałam 2 miareczki modyfikowanego i teraz sie zastanawiam czy tak mozna, czy tez lepeij dać najpierw swoje, a potem dodatkowo zrobic butle?


ja osobno podaję swoje mleko i osobno modyfikowane- nie łączyłabym
 
My od wczoraj wróciłyśmy do cyca... oczywiście nie bez problemów... było trochę krzyku i złości ale jakoś dałyśmy radę... Dzisiaj już tylko dwa razy dałam po troszku mleka modyfikowanego bo mi się jeszcze laktacja nie zwiększyła:)
Ale cieszę się że mi się udało:)

Byłyśmy dziś na bioderkach i ma jeszcze mała jakąś tam wade ale mi lekarz powiedział że to tak do czwartego miesiąca powinno zaniknąć:)

Dziewczyny codziennie kąpiecie maluszki?

Powiedzcie mi kiedy po porodzie można się w wannie wykąpać (znaczy poleżeć w cieplutkiej wodzie:) )???
 
My od wczoraj wróciłyśmy do cyca... oczywiście nie bez problemów... było trochę krzyku i złości ale jakoś dałyśmy radę... Dzisiaj już tylko dwa razy dałam po troszku mleka modyfikowanego bo mi się jeszcze laktacja nie zwiększyła:)
Ale cieszę się że mi się udało:)

Byłyśmy dziś na bioderkach i ma jeszcze mała jakąś tam wade ale mi lekarz powiedział że to tak do czwartego miesiąca powinno zaniknąć:)

Dziewczyny codziennie kąpiecie maluszki?

Powiedzcie mi kiedy po porodzie można się w wannie wykąpać (znaczy poleżeć w cieplutkiej wodzie:) )???

Ja w piątym tyg. po porodzie się wykąpałam, oczywiście nie w takiej gorącej wodzie jak lubię, ale w dosyć ciepłej żeby było miło :-)
A teraz to się już w gorącej kąpie :-):-)
 
Witajcie :-)

Ja w dalszym ciągu zawijam mała na noc w rozek.
Dzisiaj nawet pospała, ale to chyba zasługa mleka modyfikowanego, zjadła trochę cyca (musiałam ją oszukiwac, bo nie chce ssac, wiec daje butle, a po paru łykach zabieram i daje cyca, czasem sie nabiera), potem jeszcze 120 ml bebiko i takiej zadowolonej jeszcze jej nie widziałąm, pogadała sobie i zasneła ok 22 spała do 5:40.
Niestety nadal walczymy z cycem, nie chce i koniec, nic nie daje stawianie do pionu ani inne metody, a na butle po prostu sie rzuca, wiec chyba skapituluje, bo nie bede głodzic dziecka:zawstydzona/y:

Nie poddawaj się kochana... A z tego co wiem można mieszać mleczko modyfikowane ze swoim własnym. Tak przynajmniej moje znajome robią i maluchom nic nie jest :-)

Mamuśki z problemem łuszczącej się skórki na brwiach u maleństw...nam pediatra poleciła krem elosone...kazała smarować na noc przez 5 dni w a ciągu dnia nawilżać oliwka i śladu nie ma:-)

Madzienko, dostępny bez recepty? I nie odzwyczajaj Julki od zawijania skoro jej tak dobrze :-) Sama z tego "wyrośnie" :-D

My od wczoraj wróciłyśmy do cyca... oczywiście nie bez problemów... było trochę krzyku i złości ale jakoś dałyśmy radę... Dzisiaj już tylko dwa razy dałam po troszku mleka modyfikowanego bo mi się jeszcze laktacja nie zwiększyła:)
Ale cieszę się że mi się udało:)

Byłyśmy dziś na bioderkach i ma jeszcze mała jakąś tam wade ale mi lekarz powiedział że to tak do czwartego miesiąca powinno zaniknąć:)

Dziewczyny codziennie kąpiecie maluszki?

Powiedzcie mi kiedy po porodzie można się w wannie wykąpać (znaczy poleżeć w cieplutkiej wodzie:) )???

Agatkas gratulacje powrotu do cycusia :-)
My Zosię kąpiemy codziennie... To cały rytuał i wiesz... może to głupie, ale Hubert ma 3,5 roku a i tak jest codziennie kąpany.. Rzadko odpuszczamy jego kąpiel ...

Buziaki dla wszystkich :-)
 
czy można łączyć swoje mleko z modyfikowanym, bo zrobiłam tak: miałam 50 ml swojego ściagniętego dolałam do tego 60 ml wody i wsypałam 2 miareczki modyfikowanego i teraz sie zastanawiam czy tak mozna, czy tez lepeij dać najpierw swoje, a potem dodatkowo zrobic butle?

jak byłam z mała w szpitalu na ta żółtaczke i oddciagałam (a pokarmu było mało) to położna powiedziała ze mozna mieszac tylko oni nie zalecaja bo jak dzidzia nie wypije całosci to szkoda takie mleczko wylac

Dzieńdoberek własnie I śniadanko Patka wsuwa :-)
Widze ze sie w nocy drapnęła w policzek musze jej staranniejszy manicure zafundować, chyba sie w lupe zaopatrze
 
Dziewczyny codziennie kąpiecie maluszki?

Powiedzcie mi kiedy po porodzie można się w wannie wykąpać (znaczy poleżeć w cieplutkiej wodzie:) )???


Kapię codziennie myślę że to pomaga sie małej wyciszyć i zrelaksować i lepiej śpi w nocy po kąpieli jest spokojniutka i przestaje ja boleć brzuch:-)

Jak tylko mineło 6 tyg od porodu ty wskoczyłam do gorącej wanny na dłuuuga kąpiel bo uwielbiam a w ciąży takie ekscesy wskazane nie były i już sie nie mogłam doczekać:rofl2::rofl2::tak::tak:
 
reklama
Do góry