reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

reklama
Amelkowa niunia to jeszcze w miare czytelnie pisze w porównianiu do dziewczyny na domówkach:-D czasem omijałam jej posty bo odechciewało się czytać jednej wielkiej puli słów bez jakichkolwiek odstępów;-) troche sie poprawia vo jej zwracamy uwagę ale..... i tak niebardo się czyta...

Niunia spróbuj używać spacji co jakąś myśl na przykład- wtedy posty są bardzej czytelne- nie są tak zlane w jedną całość- bo naprawdę takiej paczki wyrazów zlanych w jedno nie chce się czytac potem;-)


co do chusty to ja nie mam zaufania
a nosidełko- jak ktoś tak lubi to czemu nie- ale i tak jakos bałabym się o kręgosłup dzidzi jeszcze teraz- a potem wydaje mi sie że Maks byłby już dla mnie za ciężki żeby go w tym nosić.....
 
Ostatnia edycja:
Bylasiu ja mam pożyczoną na razie, ale zwykłą tkaną chustę :tak::tak: elastyczne są lżejsze i łatwiej się je mota, ale za to bardziej się naciągają i np jak się schylasz a nie dociągniesz chusty wystarczająco to dziecko 'odpada' od Ciebie... Chociaż na lato pewnie lepsza, bo tkana jest gruba... Najlepiej chyba mieć i taką i taką - tylko wiadomo - wydatek :sorry2:

Niunia - są jeszcze polskie znaki i znaki interpunkcyjne, takie jak kropka i przecinek chociażby, po coś je ktoś wymyślił w końcu :sorry2:
 
No cóż u nas równiez rączki i jescze raz rączki,ale na szczeście daje sie czasem nosic poziomo:tak:Natomiast bardzo ale to bardzo nie lubi byc sama,jak wyjde np do kuchni to chwile sie bawi potem jest nasłuchiwaniea potem okrzyki pt:gdzieś poszła mamo?ja tu leżę i czekam!!!:tak:;-)Po za tym chce rozmawiać i oczekuje odpowiedzi na każda zaczepke co bywa trudne np w czasie rozmowy z Jasiem.Na szczęście on jest wyrozumiały dla siostry i nie bardzo przeszkadza mu to.
Ja dostałam nosidełko ale nia wiem czy go będę uzywać.Jasia najlepiej nosiło mi sie na biodrze jak juz siedział i mogłam robic z nim dosłownie wszystko.Z reszta z Emilką na rece smażyłam kiedys kotlety...:-)
 
To u nas na szcęście Maja leży w leżaczku luba na macie, moge sobie gotowac w kuchni a niunia lezy w pokoju na macie... jest sama, ale mam ją na oku... Inna sprawa jest taka, że lubi być na rączkach i czasami ją nosimy...

A czy nosicie dzieci na tygryska? to tez jest wygodna pozycja dla dziecka, bo wszystko widzi, a nie obciążamy mu kręgosłupa...
 
2el4g2s.jpg
 
Aaaa,ja tak noszę czasem naszą Malutką :tak::tak::tak:(tylko nie wiedziałam,że to się tak nazywa :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:),nawet to lubi,rozgląda się przy tym z zaciekawieniem,bo widzi świat z innej perspektywy :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry