reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka na dzieckiem - o kolkach, pieluchach, pielęgnacji

A ja wlasnie huggiesy mam 2 i bardzo nam odpowiadaja:) Kiedys przeciekly ale to jak juz bylo sporo nasikane i Mala kupsko walnela na dokladke.Ale tak to spoko pieluchy,cala noc wytrzymuja nawet bez przeciekania pod warunkiem ze nie ma kupska nad ranem:D 3 mam tez huggies juz dwie duze paki dostalismy od znajomych w prezencie,znaczy Olivia dostala, i juz niedlugo przejdziemy na nie bo dupcia rosnie i brzuszek oj rosnie. Ja juz 2tyg temu wiekszosc ciuchow 0-3m-ca odlozylam na strych bo za male:eek: Pajace i body to tylko 3-6 mcy sa dobre,gondola od wozka tez juz niedlugo pojdzie w odstawke:eek:
 
reklama
hehe myślałam, że tylko mi nie schodzą :-D u mnie 62 body, kaftaniki dobre, ale pajace, spodenki za długie, ma krótkie nóżki po mamusi, niestety :sorry: nam gondola spokojnie do lutego wytrzyma, od 1 marca przejdziemy na spacerówkę :tak:
 
dziewczyny mnie te zolte kupki schodza jak przed praniem zapiore mydelkiem vanish. gorzej z dywanu ,po tym jak doswiadcze na swoim brzuchu i wszystkim po drodze strzalu z armatki podczas przewijania na przewijaku ;)
 
Mi kupki schodzą bez problemów, piorę w pralce w loveli nigdy nic nie zostało :szok:

A co do pieluszek to huggiesy są specyficzne, teraz choć siedzi już w 2 innych marek to dopiero jedziemy z 1 huggies, bo wcześniej wszystko wyłaziło nogawkami.
Najlepsze jak do tej pory wg mnie są pieluszki baby marki auchan :) super są i tańsze :)

A podczas przewijania ja po zdjęciu pieluszki zawsze nakładam chusteczkę na ptaszka i pod dupkę, minimalizuję zasięg pola rażenia :D

Acha i serio tak często zmieniasz pieluszki k8? u mnie raczej przy karmieniu co 2-3 godziny, w nocy nawet mniej...
 
Huggies sa calkiem niezle ale nieodpowiada mi to ze sa takie sztywne. Chlona mniej siku niz pampersy ale dzieki temu sa tansze. Niestety u Lilki narobily odparzen pomimo czestego zmieniania.

My jedziemy na pampers premium 3 :) ale mam do nich sredni stosunek...Nie pojmuje kompletnie pomyslu z siateczka bo tylko sie odbija na pupie ani informacji ze wchlaniaja kupe bo kupka laduje wszedzie nawet na nozkach i w pachwinach ;/. No ale świetnie wentyluja pupe i Moja ewidentnie jest w nich spokojniejsza niz w pampers baby active
 
Teraz Pampersy to przed karmieniem, co 2-3h w dzień a w nocy też jak jeść woła, czyli o 5 i 8.30 :)
Tak się skubaniec teraz przestawił. No ale późno zasypia, dopiero koło północy...
Dostaliśmy od znajomych te Pampersy w pomarańczowym opakowaniu. Beznadzieja. Naperfumowane, nieelastyczne i przeciekają.
Mam Premium i Aktiv na zmianę. Na noc nakładam Premium, bo wtedy mały dłużej w nich siedzi a w dzień jedziemy na Aktiv. My w nocy kup nie mamy. Jakoś zawsze są w dzień :)

Dzisiaj mamy pierwszą zieloną kupę. Wczoraj był dzień bezkupowy. Czy zielona kupa to faktycznie takie zło?
 
Lewek, z tego co zauwazylam to wlasnie huggiesy sa drozsze od pampersów:p


ja wlasnie nie wiem od czego to zalezy...mi raz bez problemu zeszla w praniu kupa w 40stopniach w loveli, potem w tym samym proszku w 60nie zeszlo... a ostatnio wszystko super sie sprało w 60 ale prane już w arielu.


no i jeszcze, jak ja uzywalam pampersów to moglam całą noc nie zmieniac, dopiero nad ranem przed kupskiem, a huggiesy nawet dwa razy zmieniam w nocy... nigdy wiecej ich nie kupie.

LeRemi, moze tam u Ciebie jakies inne sa te huggiesy, lepsze? :p
 
reklama
Ja myślę, że Huggisy tak mało chłonne, bo mają mniej chemii niż Pampersy... Pampy to takie napuchnięte po nocy są, że aż śpioch się rozpina.
 
Do góry