reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po porodzie

marluk210

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Maj 2017
Postów
74
Witam, czy któraś z Was miała podobnie... na wizycie kontrolnej 6tygodni po porodzie lekarz przepisał mi antykoncepcję (Nie karmię), zalecił przyjęcie pierwszej tabletki w dniu wizyty mimo, że nie miałam jeszcze okresu, po zażyciu 6 tabletek pojawiło się krwawienie, które trwa do dziś, a obecnie kończę opakowanie tabletek. Czy to normalne że "okres" trwa tak długo bo to pierwszy po porodzie?
 
reklama
U mnie pierwszy był normalny drugi też, trzeci licząc od dnia kiedy zaczęłam plamić do końca okresu trwał 17 dni.
 
Ja po obu połogach nie stosując antykoncepcji miałam jak przed ciążami dokładnie. Nawet nie wiedziałam że można tak mieć długo...
 
Ja nie brałam tabletek,ale krwawienie połogowe trwało równe 8 tygodni. Potem miałam 7 dni przerwy i dostałam okres, który trwał tak około 7-9 dni,czyli tyle co u mnie trwa zazwyczaj.
 
reklama
Ja tez nie brałam tabletek a polug to choćby wcale nie miałam....mało co leciało jak 14czerwca miałam cc tak 1okres dostałam 8 września i mam regularne
 
Do góry