reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

anrad przepraszam ale nie dam rady w sobote :-( moze w niedziele bylaby szansa ale w tej chwili tez jeszcze niewiem na 100%...
 
reklama
:) Anrad racja bo już nikt niedługo nowy nie będzie chciał dołączyć a przecież my takie fajne Bbabeczki :)
no to dzień dobry i miłego dnia
Ja dziś miałam pobudkę o 6 buuu :( liczę, że uda mi się koło 11 uspać to moje małe szczęście :)
 
To ja się melduję także: mam przerwę :-) więc pisze :-)
U nas wczoraj szaleństwo-dzień rozpusty: kąpiel po 22, kolacja i Mlody zasnął od razu a dziś spał do 7:30!
Teraz dyżur ma ojciec a mama się kształci :-)
 
Hej!
Mnie też już sto lat tu nie było, jakoś odwykłam troszkę od komputera.
U nas wszystko dobrze, po staremu. Nadunia rośnie jak na drożdżach, zaczęła już chodzić, Kochana Moja :-).
Pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry