reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogromny siniak na czole

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Czesc 😊 kobitki mam do was pytanie, córka 15msc, godzinę/półtorej temu rozbiegla się i uderzyła głowa w kaloryfer bo chyba się potknęła (kaloryfer ten żeberkowy, co odstaje tak i jest ostry, takie jak kiedyś się miało) wyszedł ogromny siniak od razu, nie dała się dotknąć 5-10min płaczu. Obserwowałam ją i wydaje mi się, ze zachowuje się normalnie, śmiała się, bawiła i poszła się kapać a teraz szykuje się z tatą do spania i jest okej. Tylko ten siniak tak strasznie wyglada, czy mogło jej coś pęknąć? Dodaje zdjęcie podkładowe. Jest się czym martwić? Bo pewnie cała noc nie przespana prze mnie i będę piłować.
 

Załączniki

  • 87B60986-916B-4E13-A876-CDA8471B5C3C.jpeg
    87B60986-916B-4E13-A876-CDA8471B5C3C.jpeg
    673,6 KB · Wyświetleń: 280
reklama
O rety, wyglada strasznie ,ale może sprobuj masłem posmarować jak pojdzie spac , jeśli zachowuje się normalnie ,to nie powinno jej nic być, dzieciaki są twarde ,ale kurcze moze warto zeby lekarz to zobaczył
 
O rety, wyglada strasznie ,ale może sprobuj masłem posmarować jak pojdzie spac , jeśli zachowuje się normalnie ,to nie powinno jej nic być, dzieciaki są twarde ,ale kurcze moze warto zeby lekarz to zobaczył
Opuchlizna zeszła, już nie jest aż taka jak na zdjęciu tylko delikatnie opuchnięte i siniak. To zdjęcie było zrobione 10min po uderzeniu, teraz wyglada lepiej
 
Możesz smarować altacetem dla dzieci i przez kilka dni obserwuj. Jak będzie wymiotować czy będzie boleć ją główka, to od razu jedź do szpitala
 
Możesz smarować altacetem dla dzieci i przez kilka dni obserwuj. Jak będzie wymiotować czy będzie boleć ją główka, to od razu jedź do szpitala
Tak tak będę obserwować, teraz śpi jak zabita, patrzylam na to czoło teraz i jest tylko dwlikatne opuchnięcie i siniak. Wiec mam nadzieje, ze będzie dobrze. Jak miała 10msc uczyła się chodzić to uderzyła główka w stół w kant, rozcięła łuk brwiowy, zszyli jej i kazali tylko obserwować bo tez siniak był po uderzeniu. Wiec mam nadzieje, ze tylko na silniku się skończy. Bo to jest taki mały harpagan, ze wszędzie jej pełno 😊😊😊
 
66B73F67-157D-462C-AE49-051144A303A4.png


Kup sobie to cudo i następnym razem posmaruj tym siniaka. Działa cuda, siniak albo będzie niewielki albo wcale nie wyjdzie.
Moj Bułek 16 miesięcy, wyrżnął czołem o ścianę (odwrócił się i wlazł w ścianę) posmarowała tym i śladu nie było. A siniak według moich obliczeń powinien być czarno granatowy.
 
Jeśli uderzyła bezpośrednio w ta ostra część to mimo wszystko bym się skontaktowała z lekarzem chociaż telefonicznie. Moim zdaniem co innego jak dziecko upadnie i uderzy głowa o podłogę, a co innego jak w taka ostra część się uderzy. Powodzenia! 😊
 
reklama
Do góry