reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
dzieki dziewczyny ale wlasnie ta z fisher prica nie bardzo mi sie podoba. szukam czegos z Tiny Love. ale dzieki za propozycje. Moze w koncu uda mi sie poszukac..:)
 
a ja również kupię szafę:) bo nie mamy jak się ulokować z naszymi rzeczami :) a może ktoś ma już niepotrzebną w dobrym stanie to prosze o info pozdrawiam serdecznie
 
Na sprzedaz (uaktualniona wersja)Zobacz załącznik 356840 sprzedaz 001 (3).jpgZobacz załącznik 356842Zobacz załącznik 356844sprzedaz 003 (2).jpgsprzedaz 002 (3).jpgZobacz załącznik 356847Zobacz załącznik 356848sprzedaz 004 (2).jpg

1.rurki rozmiar s - 5 euro
2.bluzka d&g rozmiar m - 12 euro
3.buty rozmiar 37 - 5 euro
4.bolerko tally weill rozmiar s - 3 euro
5.bluzka tally weill rozmiar s - 3 euro
6.sweterek azurowy rozmiar s - 7 euro
7.rozane buciki rozmiar 38 - 10 euro
8.buty(nowe) rozmiar 39 - 20 euro
9.rybaczki rozmiar s - 5 euro
 
Sprzedam:

zabawkę Playskool 2in1 Infant Gym
Playskool Made For Me 2 In 1 Infant Gym by Hasbro at OrangeOnions.com

siedzonko do kąpieli - nowe!!! (otwarty został tylko karton)
http://www.toys.ie/SWIVEL-BATH-SEAT-!A01216-prod.aspx?qwSessionID=31051e98-1224-4d86-a36f-f807a7baae64

Tommie Tipee - termoopakowanie - nowe!!!

Sweterek Mothercare rozmiar 6-9 m-cy nowy!!!


Woda toaletowa Enigma Oriflame nowa!!! waznosc do 2012 roku
13850 Woda toaletowa Enigma

Zamknięcia do szafek - nowe tylko bez opakowania, ale z instrukcja obslugi - 3 sztuki
Safety 1st | Spring 'n Release Latches 3 Pack (prawie identyczne jak te, oczywiscie tej samej firmy, montaz na śrubki)

paperclip.png
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Książki:
Dziecko dla odważnych. Talko Leszek
empik.com - Dziecko dla Odważnych - Talko Leszek - 49,49 zł

Album - Narodziny syna. Pierwszy rok życia mojego dziecka.
Narodziny syna. Pierwszy rok
 
Hej dziewczyny kupie spiworek Maxi Cosi do fotelika i folie przecideszowa.
Zainteresowana jestem rowniez pieluchami tetrowymi jak ktoras z was bedzie cos miala dajcie znac.
Pozdrawiam
 
UAKTUALNIAMI PONAWIAM:-):-)

Sprzedam:

- duzy karton ubranek dla chlopca w rozmiarach 3-6 i 6-9 mies. Ubranka czyste, zadbane w bardzo dobrym stanie. Wiekszosc markowa- NEXT, H&M, MOTHER CARE, GAP, ADAMS i inne :) Ponad 40 szt. Cena €40
- mate edukacyjna, €15
- poduszke do karmienia, €10
- siedzonko do kapieli od 6 mies, €10
- duza wanienke z wkladka dla niemowlaka €15
- komplet: oslonke na lozeczko z kolderka i poszewka na podusie (dla dziewczynki, w kolorze rozowym), €15
- nosidlo na brzuch Baby Bjorn, € 10
- torbe na rzeczy maluszka Penaten z doczepianym przewijakiem, €10
- termoopakowanie na butelki, NUK, €5
- duza torbe zabawek dla malucha od 0 do 12 mies. (grzechotki, gryzaki , duza zabawke do wozka/fotelika/lezaczka, TINY LOVE, lacznie ok 30 szt. Cena za calosc €20

Wszystkie rzeczy czyste, zadbane, w bardzo dobrym stanie!!! Wiekszosc uzywana tylko przez moje dzieci.

Za calosc taniej + GRATISY, duuuuuzo!!!!! :):):)

Jesli ktos jest zainteresowany, to przesle zdjecia na @- niestety cos sie u mnie poprzestawialo i nie moge dodac zadnego zdjecia:/:/:/
 
reklama
Sprzedam foteliki maxi cosi z bazami isofix (mozliwosc montowania bazy rowniez pasami bez potrzeby posiadania systemu isofix) Foteliki sa z limitowanej wersji Morning velvet.
Do kompletu dodam spiworki i folie przeciwdeszczowe oraz grtis dwie hustawki graco z dwoma predkosciemi bujania.Cena na podwojny komplet 320euro

2f.jpgfotmuffs.jpgisofix.jpg

SPRZEDANE
 
Ostatnia edycja:
Do góry