reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Ja chciałam sie przypomniec. Sprzedam wozek kupiony w polsce z folia dosuwana do budy i regulowaną rączką cena 35e:tak:.kontakt na gg 6115716.
 
reklama
Jak sie przypominac to przypominac.Do sprzedania wozek coneco solar.Stan bardzo dobry.cena 70 euro.
 

Załączniki

  • solar_d[1].jpg
    solar_d[1].jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 26
  • Copy of P1000896.JPG
    Copy of P1000896.JPG
    44,8 KB · Wyświetleń: 28
i ja i ja tez te zabaweczki chetnie odkupie:tak: pieska grajacego, pelikana albo ten domek z klockami :tak:

A to to pierwsze zielone to co to ?tez fajne :D:D
 
Przypominam sie ze swoim staffem :
Maskotki
Lego
Gry planszowe
Ciao dziewczynki!

Wielka wyprzedaz maskotek:-) Wszystkie nowe!! (niektore wciaz z metkami), nie nosza absolutnie zadnych sladow uzytkowania.

Ceny- wedlug kolejnosci obrazkow-
Mis Puchatek- mieciutki, z groszkiem w pupce;-)- 10e
Mis puchatek- maly, dla niemowlat, tez ma groszek w pupce- 6e
Foka z mala foczka- 5e
Maly piesek-5e
Piesek lezacy, sredniej wielkosci- 7 e
Lew,duzy - 15e
Tygrys, duzy- 15e
Mis, duzy-15e
Maly kotek- 5 e
Piesek lezacy- sredniej wielkosci- 8e

Kontakt na priv badz gg: 5064018. Moge wyslac paczka, jak ktos nie z Galway:tak::-) Zestawy klockow lego wciaz aktualne, zostalo jeszcze sporo:-)

Fotki maskotek, lego i gier na stroneach 37 i 38 tegoz watku :)
 
reklama
Do góry