reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
witam,
a ja sie przyominam, do sprzedania ;
- wozek podwojny cosatto bro and sis, cena 150euro,
-wanienka z hamACZKIEM fisher price , cena 19 euro,
-mata edukacyjan, cena 12 euro,
- hustawka <<graco lovin hug swing>> cena 45 euro,
- ,,bujaczek lezaNKA,, fisher price z wibracjami, cena 20euro,
- zabawki - zestaw fisher-price wozeczek, kołyska, fotelik samochodowy a do tego lalka baby anabel , chodzacy, szczekający piesek, miałczacy, zamykajacy oczka i chcodzący kotek, piesek , za 25 euro,
- cymabłki krowka fisher-price , misiu grajacy z pilotem dla rodziców taki sam jak na stronie argosu 1564 nr.3 i misiu grajacy na tej samej stronie nr.2, samolot grajacy z ludzikami fisher-rice little people za 32 euro albo kazda rzecz osobno za 10 euro,
 
witam,
a ja sie przyominam, do sprzedania ;
- wozek podwojny cosatto bro and sis, cena 150euro,
-wanienka z hamACZKIEM fisher price , cena 19 euro,
-mata edukacyjan, cena 12 euro,
- hustawka <<graco lovin hug swing>> cena 45 euro,
- ,,bujaczek lezaNKA,, fisher price z wibracjami, cena 20euro,
- zabawki - zestaw fisher-price wozeczek, kołyska, fotelik samochodowy a do tego lalka baby anabel , chodzacy, szczekający piesek, miałczacy, zamykajacy oczka i chcodzący kotek, piesek , za 25 euro,
- cymabłki krowka fisher-price , misiu grajacy z pilotem dla rodziców taki sam jak na stronie argosu 1564 nr.3 i misiu grajacy na tej samej stronie nr.2, samolot grajacy z ludzikami fisher-rice little people za 32 euro albo kazda rzecz osobno za 10 euro,

Napisałam Ci priv...

A skad jestes wogole ??
 
A ja poraz kolejny ponawiam ogloszenie.
Mam do sprzedania wozek coneco solar, w bardzo dobrym stanie, cena 70 euro.
 

Załączniki

  • solar_d[1].jpg
    solar_d[1].jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 47
  • Copy of P1000896.JPG
    Copy of P1000896.JPG
    44,8 KB · Wyświetleń: 51
  • Copy of P1000898.jpg
    Copy of P1000898.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 46
  • Copy of P1000900.jpg
    Copy of P1000900.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry