reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Sprzedam stolik fisher price w bardzo dobrym stanie za 25 euro, cena sklepowa to 50 euro
C5522_b_1.jpg


oraz

zyrafe z fisher price w idealnym stanie za 20 euro, cena sklepowa 35 euro

LRG_D11550.jpg


lub obydwie rzeczy za 40 euro
 
reklama
Kurcze Larcia szkoda ze nie mieszaksz blizej bo wzielabym obydwie rzeczy od razu a tak na paliwo tyle wydam i wyjdzie na to samo jak bym kupila w sklepie...:-(
beakta a ja w najblizszym czasie nie wybieram sie w tamte strony :-( Chociaz jak zatankowalam za 20 euro to dojechalam do shannon i spowrotem i jeszcze mi zostalo benzyny.
 
Hej, Larcia, zastanawiam sie czy nie kupic tego od ciebie, ale bede potrzebowac dopiero za minimum pol roku :sorry:
a masz moze cos dla mniejszych dzieci, typu mata edukacyjna lub hustawka?
 
moniadan nie ukrywam,ze zalezy mi,zeby tego sie pozbyc,bo amanda juz sie tym wogole nie bawi,a chcemy jej kupic kuchnie na weekend i potrzebuje miejsca!Maty nie mam,bo oddalam,lezaczek sprzedalam.Juz dla takich maluszkow nic nie mam,oprocz wlasnie tego.Zastanow sie.Jesli masz miejsce gdzies w szafie(stolikowi sie nogi odpina,wiec na poczatku lezalo to na ziemi i amanda w ten sposob sie bawila),to z checia sprzedam.
 
Sprzedam wozek Graco Expedition, ktory kupilam za 100.Stan bardzo dobry,widac slady uzytkowania,ale naprawde jest w dobrym stanie.Wozek jest swietny,nie mialam z nim problemow.Cena 40 EURO
graco_expedition-70738.jpg
 
Czesc Mamuski:-) Poszukuje wozka Maxi-Cosi Quinny Buzz! Gdyby ktos przypadkiem cos wiedzial to ja jestem bardzo zainteresowana! Mieszkam w Mallow co Cork ale z dojazdem tez nie ma problemu. Pozdrawiam:-)
 
reklama
Do góry