reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Ciao dziewczynki!!
Poszukuje drewnianego przewijaka...jakby komus sie walal po domu;-)...to ja chetnie odkupie. Byleby z Galway lub okolic:-)

z ostatniej chwili- poszukuje tez anteny satelitarnej - jak najmniejszy talerz. Potrzebny mi sam talerz, bez kabli i innych takich. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciao dziewczynki!!
Poszukuje drewnianego przewijaka...jakby komus sie walal po domu;-)...to ja chetnie odkupie. Byleby z Galway lub okolic:-)

z ostatniej chwili- poszukuje tez anteny satelitarnej - jak najmniejszy talerz. Potrzebny mi sam talerz, bez kabli i innych takich. :)
W Polskim sklepie w Galway 'PAPU ktoś chce sprzedac talerz z rura do montowania za 30e
 
Cześć dziewczyny!Mam do sprzedania fotelik samochodowy.Zainteresowane osoby niech piszą na gg 10848796.
Pozdrawiam cieplutko;)
 
Oddam trzy paczki pampersów Pampers New Baby Size 1 Economy Pack, bo nie zdążyłam ich wykorzystać, a na Olivera zrobiły się za ciasne;-)
10003006
 
mam do sprzedania fotelik do samochodu w dobrym stanie za 30euro(cena w sklepie60euro)
spacerowka w bardzo dobrym stanie za 35euro (cena w sklepie65euro)

moj nr gg 531907
jakby cos to moznaby bylo go odebrac w new ross lub w limerick
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry