reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Karola ja tez oglądałam prognoze w tv i trzymam za słowo pana od pogody(swoją drogą -pan pogodyn?),ścierpię juz nawet kolejny powrót zimy od początku marca , niech sie wypada a potem juz luzik, ciepełko, cud miód..
Ciesze sie ze ukłda Wam sie z pracą, zobaczysz odżyjesz troszkę.Aluśka śliczna , jak lala.

Zjolu wiem ze czytasz, jak Mama?wiem ze to trudny czas ale nastawienie psychiczne odgrywa duuza role. Całuje i jeszcze więcej sił.A co u Twojego syna?

Anty co u Ciebie?


i żeby nie było- na obiad dziś zupa cebulowa.:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
anulka nio dopoki jesio tu bede to bedzie ciezko...nie przeprowadzam sie jednak do mamy,zostaje tu w wynajmowanym mieszkaniu.tesciowie i moja mama przez te kilka msc beda wspierac mnie finansowo.na poczatq zamiar byl taki,ze zrezygnujemy z mieszkania zeby nie obciazac i tak juz zadluzonych wszedzie rodzicow,ale u mojej mamy sa 2 koty i 2 psy...+ wilgoc i grzyb na scianach...Ala w takich warunkach??? w dodatq alergik??? alergolog mowila nam,ze najwiecej uczulen jest na koty,ze to bardzo silny alergen...nie bede w stanie wciaz ich pilnowac zeby nie wwskoczyly do kojca,nie drapnely malej itd...u tesciow mieszkac nie chce,bo meza brat-21lat-jest dosc trudny we wspolzyciu...pali,lubi wypic,slucha glosnej muzyki wiec i tam sie nie nadajemy...jakos trzeba bedzie sie przemeczyc,a maz bedzie mial motywacje zeby szybciej nas sciagnac.mam nadzieje,ze nasze zycie odmieni sie na lepsze...

mowisz,ze pichcisz zupke cebulowa???? nio ja wlasnie musze kiedys zrobic choc cebuli nieeeeznosze,ale kazdy zachwala ta zupke zobaczymy...ja dzis robie palki kurczaka w przyprawach na ostro+ziemniaczki z koperkiem
 
karola faktycznie szybko to poszło.A co z tym kredytem o którym pisałaś wcześniej jako o przeszkodzie w wyjeździe?Mam nadzieję,że wam się wszystko uda...
Anulka u mnie jak u Smudy -bez zmian:-).Choć ostatnio znowu zaczęliśmy poruszać delikatnie z m tematy ciążowe,więc to już jakiś postęp...:-D
 
Ostatnia edycja:
witam.
fajnie KAROLA,ze wam sie cos w tej sprawie ruszylo,oby wam sie lepiej wiodlo.A propo ja tez mam konto na FB:-);-)
anulka-zdrowka dla meza ;-)

U mnie cisza czekam na @ ma 5dniowy poslizg:cool2: od zabiegu byly reguralne cykle a teraz znowu cisza,nie czuje sie ani okresowo ani ciazowo.

pozdrawiam wszystkie.
 
emy nic straconego-zapraszam na Mazury,z tego co widzę za oknem to ja dobrze pójdzie wiosna może zawita tu pod koniec maja,więc akurat zdążysz:-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D w takim razie wpadnę w maju! myślę jednak, że wiosna szybciej do was zawita

witam sie z kawusia, zaraz robic bede porzadki w domku, potem na zakupy .milego dnia;-)
Miłego dnia! Ale mi narobiłaś ochoty na cebulową..... nieładnie:cool2:

karola1388 gratuluję ząbka i cieszę się, że udało wam się tak szybko z pracą w Anglii. masz kilka dobrych miesięcy, żeby nauczyć się choć podstaw z języka przed wyjazdem. Powodzenia!
 
Hejka :-) oczywiście, że ktoś pamięta. Marta co u Ciebie?

Cześć Madziu:) w zasadzie to u mnie wszystko po staremu:) to chyba dobrze:) zaczynam myśleć o drugim potomku i tak z sentymentu zajrzałam. Pamiętam jak mnie wspierałyście kiedy pod serduszkiem nosiłam Maciejkę a teraz bąbel ma już 3 lata:szok: a co u Ciebie? Czy ktoś jeszcze ze starej ekipy tu bywa?
 
Cześć Madziu:) w zasadzie to u mnie wszystko po staremu:) to chyba dobrze:) zaczynam myśleć o drugim potomku i tak z sentymentu zajrzałam. Pamiętam jak mnie wspierałyście kiedy pod serduszkiem nosiłam Maciejkę a teraz bąbel ma już 3 lata:szok: a co u Ciebie? Czy ktoś jeszcze ze starej ekipy tu bywa?
Marta pamiętam jak mi Danusia smsy pisała co u Ciebie, jak wróciłam do Anglii :-D Oglądam zdjęcia Maciejki na fb, to już duży kawaler i przystojniaczek:-D U mnie dużo zmian, zmieniłam pracę i faceta na lepszy model:-p
Ze starej ekipy bywa Ewelina:-)
 
reklama
Hello babeczki !
Oj Danuli to już b. dawno nie było , jak się lepiej znacie to może jakiś priv?
A Ewelina28 , zagląda :)
 
Do góry