reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Witajcie

Danula widze ze mnie szukalas a wiec jestem zagladalam na watek ale ostatnio byla jakas totalna cisza. Mma nadzieje ze problemy finansowe sie poprawia my w zeszlym roku mielsmy to samo. w dodatku w styczniu (martwy sezon) mezowi skonczyla sie umowa a co za tym idzie praca i kasa:szok: do tego auto nawalilo a koszty naprwy byly ogromne:-:)angry:, walilo sie jedno za drugim ale dalismy rade i wy tez napewno dacie trzymam kciuki.

Pozdrawiam was wszystkie kobietki.
magdalena trzymam kciuki za badania mam nadzieje ze bedzie po Twojej mysli.

Echhh moja droga nasze kłopoty nie skończą się tak szybko boje się ,że pociągną się dość długo. Poważne są ale mam nadzieje, że szybko się z tym uporamy.

Danuś zwalniają, zwolnili mi kolegę z którym pracowałam w sekretariacie bo zdrówko mu szwankuje, szkoda mi strasznie bo bardzo się zżyliśmy, ale takie jest życie.
Dziękuję za kciuki, może wreszcie coś wyjdzie:)
Buuuziaczki dla wszystkich :*****

Echhh szkoda gadać. Żeby zwalniać za takie rzeczy w końcu człowiek jest tylko człowiekiem a nie maszyną i ma prawo chorować.
Buziam :**

Miłej niedzieli
 
reklama
DANUŚ, już Ci pisałam sms-em, ale i raz jeszcze napiszę - w końcu wszystko się ułoży, zobaczysz, u każdego bywają takie cięższe czasy - niestety...ale dacie radę! Tulam* I jak cosik, to wiesz......


MADZIA,
super, że porobisz dokładne badanka, jakaś przyczyna istnieje, tylko trzeba ją odkryć. A mężczyźni normalni są...kochana są...nie szukaj, a jeden z nich na pewno Cię znajdzie, jeśli przyjdzie na to pora, zobaczysz, jesteś super dziewczyną, śliczną - nie będzie z tym problemu ;-) Buziolki*


Pozdrawiam wszystkie*
 
WITAJCIE
Danuś - takk ja pisze Ewelinka - kłopoty nie omijają nikogo a właściwie większości- mój mąż też był bez roboty aż w końcu udało mu się i to tam gdzie chciał. Śmialiśmy się ,ze ma sobie wyobrażać pracę taką jaką chce, tak jak by już tam pracował i wiesz co - zadziałało - to tzw wizualizacja.po pół roku co prawda- ale właśnie taka jaką chciał!! :)
Życzę Ci dużo siły - będzie lepiej.

Ewelina- 19 tydzień minął???szoook
Madzia - :* może się pogodzicie z chłopem? wiesz - oni są tacy jacy są... czasem normalnie ręce opadają. Ale trudno trzeba zakasać rękawy i toto wychować sobie

pozdrawiam serdecznie
 
Witajcie

DANUŚ, już Ci pisałam sms-em, ale i raz jeszcze napiszę - w końcu wszystko się ułoży, zobaczysz, u każdego bywają takie cięższe czasy - niestety...ale dacie radę! Tulam* I jak cosik, to wiesz......
MADZIA, super, że porobisz dokładne badanka, jakaś przyczyna istnieje, tylko trzeba ją odkryć. A mężczyźni normalni są...kochana są...nie szukaj, a jeden z nich na pewno Cię znajdzie, jeśli przyjdzie na to pora, zobaczysz, jesteś super dziewczyną, śliczną - nie będzie z tym problemu ;-) Buziolki*
Pozdrawiam wszystkie*

Kochana radę dać musimy tak czy inaczej bo co nam innego zostało? Kombinuje jak koń pod górkę... pracy mi trzeba jak nigdy a tu nic i już coś mnie trafia....
Ale jak Ci suwaczek mknie....wiesz ja się na te pępkowe szykuje choćby nie wiem co i mam nadzieje, że zaproszenie będzie aktualne ;), buziam :* a brzunio pogłasz od e-ciotki :)

WITAJCIE
Danuś - takk ja pisze Ewelinka - kłopoty nie omijają nikogo a właściwie większości- mój mąż też był bez roboty aż w końcu udało mu się i to tam gdzie chciał. Śmialiśmy się ,ze ma sobie wyobrażać pracę taką jaką chce, tak jak by już tam pracował i wiesz co - zadziałało - to tzw wizualizacja.po pół roku co prawda- ale właśnie taka jaką chciał!! :)
Życzę Ci dużo siły - będzie lepiej.
Ewelina- 19 tydzień minął???szoook
Madzia - :* może się pogodzicie z chłopem? wiesz - oni są tacy jacy są... czasem normalnie ręce opadają. Ale trudno trzeba zakasać rękawy i toto wychować sobie
pozdrawiam serdecznie

Trzymam Cię za słowo, że będzie lepiej. Wiesz gdyby nie te kredyty na mieszkanie nie byłoby żle ale to one teraz dają nam popalić i nijak nie ma tego jak ugryźć. Mam tylko nadzieje, że ja coś sobie znajdę wtedy będzie dużo lżej.
Buziam :* wpadaj częściej kochana

Miłego wieczoru wszystkim i pozdrawiam nie obecne koleżanki
 
Witajcie,

DANUSIU, no jak nie, jak TAK!!!! Zaproszenie cały czas aktualne :tak: i liczę, że wpadniecie na dłużej w końcu ;-) Ściskam Cię mocno kochana* buziolki*

ZJOLA, cumoleczki*


Marta, Wiola, Marti, Madzia, Ilonka, Iwonka, Gabi, Sówka, Monia - HALLO!!!!!! Co u Was? Odzywać się tu pipki grochowe, ale już!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla Was serdeczniste*
 
Hej kochane!

Danuś tak mi przykro z powodu Twoich problemów ale mam nadzieję, że w końcu uda Wam się wyjść na prostą! Jestem o tym przekonana. Niestety takie już jest to nasze zycie 20% radości a cała reszta to kłopoty:-( buziam Cię mocno

Magduś spokojnie w końcu pojawi się ten właściwy książę na białym koniu i stworzycie prawdziwą rodzinę:tak:

Ewelinko kochana to już 20 tydzień!!!! półmetek za Tobą!!!! jeszcze troszkę i utulisz swoje maleństwo. Tak się cieszę:-D:-D:-D

A u mnie jakoś powolutku do przodu, Maciej już ma prawie 14 miesięcy:szok::szok: jest już taki mądry!
W tej chwili mam trudny okres bo mąż złamał nogę i wszystko na mojej głowie.
Do tego Mały ma katar i bidulek się męczy a mnie jest tak go szkoda:-(
W ciągu czterech dni zrzuciłam 2 kg, jak tak dalej pójdzie to zostanę przecinkiem hehehe;-)

Nasz kawaler:)

 

Załączniki

  • 2010.12.19 (1).jpg
    2010.12.19 (1).jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 26
Czesc dziewczyny!!! Moge tu z wami popisac troszke:-)???
Marti przecudowny synek, wspolczuje katarku oby malutki szybko wyzdrowial....ja tez na diecie jestem;-) od wtorku bo w poniedzialek troszke sobie pocholowalam:zawstydzona/y: jak narazie tylko kilogram na minusie:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MARTI, Skarbku, czas leci bezlitośnie...Kruszek fika w brzuszku, a ja się cieszę jak głupek za każdym razem, jak poczuję porządnego kopniaka :-D
A WASZ kawaler jest przeuroczy, jakież on ma piękne oczy!!!!!!!!!!!!

LILA, nie pytaj, tylko pisz, zapraszamy, choć ostatnimi czasy to tu pustki :)
 
reklama
Ewelinko tak się cieszę! już się nie mogę doczekać Twojego bąbelka:-D a już wiesz kto zamieszkał w brzuszku?

Lil ja nie na diecie po prostu mam tyle latania, że kg same lecą:tak:
 
Do góry