reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ewelinko tak się cieszę:-D
aż mi się łezki zakręciły w oku!
Teraz już będzie dobrze, tylko duuuużooooo leż
wierz mi leżenie jest zbawienne:tak::tak:
dzięki temu dziś mam już prawie roczniaka:szok:
dacie wiarę hehe:-D

a oto i on:tak:

Martuś jak chłopaki? co ze zdrowie małego?
Danuś jak z pracą? w ogóle jak samopoczucie? staranka już w trakcie?
Madziu a co u Ciebie? widzę tylko, że nie jest kolorowo:-(
A ktoś wie co z Anetą? po tej powiedzmy "niesmacznej" sytuacji nam zniknęła:-(

Wszystkie wymienione i niewymienione dziewczyny buziam






 

Załączniki

  • 2010.10.26 (7).jpg
    2010.10.26 (7).jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 40
  • 2010.10.26 (2).jpg
    2010.10.26 (2).jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 18
Witam,

MARTI, kochana, dziękuję*, mam pozwolenie od ginki, że mogę już powolutku chodzić, ale nadal się oszczędzać, więc póki co korzystam ;-)Twój Mały jest świetny :-D Szczęscie z jego buźki zaraża :tak:zębolek cudny....

ILONKA, dzięki*, no mam nadzieję, że już fiknie na monitorku i uraduje serducha rodziców :tak:


Pozdrawiam wszystkie*
 
ewelinko fiknie i to nie raz zobaczysz :)

Marti witaj, śliczny słodziak z twojego dzieciątka :)

wszystkie was pozdrawiam :)

a ja od wczoraj zastanawiam się nad adopcją, powiem szczerze, że do niedawna broniłam się przed tym rękami i nogami, ale może to jedyna szansa na posiadanie dzieciatka, sama nie wiem jak to wszystko wygląda, jakie trzeba spełniać warunki, ale zaczynam o tym myśleć.
 
Hej dziewczynki!!!
Ja tylko melduję, że żyję, a mam się....
szkoda gadać...
ciągle walczę z losem i wszystkimi kłodami, które świat rzuca mi i mojej rodzinie pod nogi...
 
reklama
Do góry