reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Cześć dziewczynki

Ewelinko kochana i jak tam?? Znowu pewnie zakopana w papierach?? Buziam kochana :**

Iwonka ano nie mylisz się ciężki czas teraz mamy i jak na razie nie widzę możliwości wyjścia z kłopotów jakoś nikt mnie nie chce wziąść do pracy a ta przydałaby mi się teraz bardzo.. Ale jak już jesteśmy 3 to może szczeście jako grupie nam przypisze...

Madziu jak tam prawko?? Pewnie szalejesz już po ulicach co?? Jak Ci idzie?? No i co tam u Ciebie??

Anetka czemu już tu nie zaglądasz?? Co tam u Ciebie??

Martuś mamcia a u Ciebie jak?? Chłopaki dają w kość??

Gabrysia gdzie zniknęłaś?? Odezwij się bo zaczynam się martwić

Monia zostaw na chwilę chłopa i zajrzyj do nas napisz co u Ciebie..

Ilonka a Ty gdzie kochana zniknęłaś znowu?? Co tam w pracy?? Masz już wyniki genetyki?? (bo robiłaś ostatnio nie??)

Julia jak się trzymasz kochana?? Ściskam

Marti dawaj zdjęcia Maciusia pochwal się jak wygląda

Wiola a co z Tobą?? Dawno Cię nie było odezwij się

Iza to mieszkamy w podobnym miejscu u mnie z okien widzę las...

Pozdrawiam Was serdecznie w te deszczowe pochmurne dni
Miłego dnia życzę
 
reklama
cześć

ja ostatnio miałam maraton w pracy dlatego mnie mniej, dziś mam chwile wolną, ale jutro znów do pracy, już mnie to wkurza :/
wyników z genetyki jeszcze nie mam, a to już 5 tydzień jutro minie, no nic na razie jeszcze się tym nie denerwuję, bo wiem że można nawet i 3 miesiące czekać
jutro idę podpisać umowę w pracy, tak więc trzymajcie kciuki, bo ciekawa jestem na ile będę miała przedłużoną

Ola
cieszę się, ze zajrzałaś na bb :) Wyniki powiadasz ok, więc trzeba się cieszyć, wiem że przez to brak punktu zaczepienia
ale wiesz przynajmniej dużo więcej niż wiedziałaś przed badaniami, a to już dużo

Ewelinka na jakie teraz chcesz się studia wybrać :) pochwal się :)

Danusiu trzymam kciuki za pracę, no kiedyś los musi się odwrócić i musi iść w końcu po naszej myśli

Gdzie wy dziewczyny?? Iwonka, Anetka, Rudzia, Madzia, Majsi???
 
Witam się Moje Panie :)

Danusiu nie smutaskuj się :( Zobaczysz, będziesz miała super pracę no i super pracodawcę:))))))) Jesteś fajna babka więc głowa do góry.. pierś do przodu!!! ;-)Pozdrawiam i całuję :*********

Ilonka słońce no przecie jestem:-D avatarka zmieniłam i może dlatego nie poznałaś mnie:-) Oczywiście trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&& i daj znać :))) Buziam:*

Ewelinek a co tam u Ciebie? Pewnie zarobiona.... Całuję :*

Anetka mocno Cię ściskam Kochana... :*

Martuś ucałowania dla chłopców!!!! :**** Pozdrawiam


No własnie, a gdzie się podziewa reszta dziewczyn? Majsi, Viola, Madzia ?


A u mnie nic nowego... siedze w pracy ( w sumie zaraz wychodzę) Rozmyślam nad tym życiem... Mimo, że wokoło wszystko się wali ja mam w miarę dobry humor...
Ah... ile ja bym dała aby moje życie było już w pełni poukładane, widocznie muszę jeszcze poczekać:)
No dobrze, nie będe Wam tu marudziła, zmykam do domku:)
 
Iwonka nie zanudzasz, przecież po to tu jesteśmy, żeby wysłuchać, doradzić, razem się pośmiać i nie tylko
dobrze, że humoru nie tracisz, bo szkoda życia na zamartwianie się, a z czasem wszystko się ułoży po twojej myśli zobaczysz
 
Cześć kochane!
U nas wszystko dobrze, Maciuś rośnie jak na drożdżach, już ma 8 miesięcyRozwija się cudownie, bardzo rwie się do chodzenia, powoli zaczyna stawiać swoje pierwsze kroczki:szok: jest moim oczkiem w głowie, normalnie oszalałam na jego punkcie.
Potrafi dać mokrego buziaka:-) tzn otwiera caaaaałą buźkę i przykłada do mojej, to takie cudowne. A jak wyciąga rączki do mnie to się rozpływam
Przepraszam Was kochane, że tak tylko o sobie ostatnio mało mnie tu bo Maciuś jest bardzo absorbujący, a to idziemy na spacer, a to jeździmy autkiem a to znowu bawimy się przed lustrem i tak caaaały boży dzień

Ściskam Was kochane

Danusiu kochana zgodnie z życzeniem nowe foty





 

Załączniki

  • 2010.07.27 (13).jpg
    2010.07.27 (13).jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 20
  • 2010.07.17 (10).jpg
    2010.07.17 (10).jpg
    38 KB · Wyświetleń: 24
  • 2010.07.27 (2).jpg
    2010.07.27 (2).jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 21
Witam kobitki:-)
Przepraszam że długo się nie odzywałam ale byłam z siostrą na urlopie na mazurach, było cudownie, nie chciało mi się wracać:-p
Danusiu u mnie raz lepiej z przewagą na gorzej jak to w życiu:-)
Ewelinko jazy mi idą że hej, dzisiaj pierwszy raz pozwolił mi jechać 60 km/h normalnie szaleństwo:szok: ja jednak wiem że będę zawalidrogą :-p prawdziwa baba za kierownicą i na dodatek blondynka:-D
Buuuziam was wszystkie gorąco:-)
 
Witam Kobitki...

U mnie przygnębiający dzień to szukanie pracy jest strasznie męczące, chwilami mam wrażenie, że do niczego się nie nadaję... Najgorsze jest to, że to jest moja pierwsza praca w której jestem już 4 rok, i cały czas wykonywałam jedną i tą samą czynność - wklepywanie/aktualizowanie danych i boję się że w niczym innym się nie sprawdzę, matko! Przeraża mnie to


Madzia fajnie, że się odezwałaś:) To super, że sobie odpoczęłaś i nie dziwię się, że nie chciało Ci się wracać, bo miałam dokładnie to samo rok temu, jak byłam na mazurach...bosko

Marti jaki słodziak ten Twój Maciuś Ucałowania dla Synka :))))))))))))


No ale gdzie reszta dziewczyn????????



Pozdrawiam Wszystkie!!!











 
Cześć dziewczyny

Ilonka ja też mam nadzieje, że w końcu się los odmieni i jakoś zacznie układać bo ja już sama nie wiem co robić...chyba pójdę kopać rowy może z tego jakaś kasa będzie ;-)całuje :*:*

Iwonka staram się staram ale nie bardzo mi to wychodzi, zwątpienie coraz większe...kochana dasz sobie radę gdzie indziej spokojna głowa kobiety szybko się uczą ani się obejrzysz jak będziesz śmigać w innej pracy, ściskam całuje :**

Marti jakiego masz przystojnego faceta no no będziesz wyganiać na siłę z domu wszystkie kobiety ;-) cudne zdjęcia :-), odzywaj się częsciej :-), buziaki dla Was obu :***

Madziu no nareszcie Cię jakoś chyba werbalnie wezwałam kochana, zaglądaj częściej do nas koniecznie. Mówisz, że szalejesz po Łodzi aż 60 km na godzinę?? Wowww pewne szaleństwo ;-), będzie dobrze wprawisz się i będziesz mykać jak stary kierowca zobaczysz, ściskam :***

Sis kochana moja co z Tobą?? Ściskam Cię mocno skarbie :***

Miłego wieczoru dziewczyny

ps. Czytałyście o tej tragedii?? o Pati26? Nie znałam jej ale ruszyło mnie to strasznie... :-(
 
reklama
cześć

byłam w pracy
zdołowała mnie śmierć Pati26 i jej córeczki :(to straszne :(

Madziu cieszę się, ze zajrzałaś i rozerwałaś się na mazurach, mam tam rodzinę i czasem lubię tam wracać
Danusiu musi być dobrze, bo nie może być choina cały czas po górę!!
Iwonka wiem, ze szukanie pracy jest dołujące tym bardziej jak sytuacja do tego zmusza, ale wierzę, ze znajdziesz coś la siebie, a w nowej pracy wprawisz się we wszystko szybciutko, zobaczysz

u mnie po staremu, jedyne co się zmieniło to podpisali mi umowę w pracy na stałe, w sumie nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo znając życie ugrzęznę tam, ale na razie cieszę się chociaż moja radość miesza się ze smutkiem z powodu Pati26 :( biedne dziewczyny :(
 
Do góry