reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Marti83 my się chyba jeszcze nie znamy. Witam.Świetne zdjęcie :-):-):-) super maluda...:tak::tak:

a mojej @ nadal nie ma a to złośnica jedna mogła już przyjść i sobie iść...:confused::eek:
 
reklama
Witam się z rana kochane:-D
Jankesowa milo Cię poznać:tak::tak:

Widzę, że kobietki korzystacie z długiego weekendu:tak:
No więc dużo słonka Wam życzę:*
 
Marti słodziak z tego twojego malca :)
Jankesowa a może ten twój @ w ogóle nie przyjdzie, może będzie dzidź ?? chyba, ze nie planujecie jeszcze
znikam kończyć tego mojego mgr, bo ile idzie zwlekać
miłego dnia
 
Więc i ja odskoczę na chwilkę od ponurych myśli
Marti83 - maluch cudowny
jankesowa - właśnie, może @ już nie przyjdzie... miałaś już wcześniejszą? bo jeśli tak to chyba jest szansa, że może być maleństwo :blink:
 
Nddie, ilonka26 -miałam już ta po zabiegu po 29 dniach dokładnie, a teraz powinna być no niby dziś, ale zrobiłam test i niestety tylko jedna kreseczka... szkoda... doła załapałam przez to, Głupia sobie nadzieje robiłam :-:)no:
 
Cześć kochane :-)

cześć
faktycznie pustki :)
Danula no niestety dopiero w sierpniu, bo to na nfz dlatego tyle czekania mamy. a badania robimy w Genomie w R.Śl.
w sumie to nam się nie spieszy mamy czas :)po genetyce robię jeszcze wymazy, tarczycowe, muszę przejść się do laryngologa, endokrynologa, neurologa, więc sama widzisz, ze sporo tego :/
jankesowa ja nie wyjechałam, ale lewituję po nocy nieprzespanej :)
miłego dzionka kobity

Kochana ja wiem ile się czeka my też pół roku prawie czekaliśmy a potem po pobraniu krwi jeszcze 4 tygodnie na wynik....a na wywiadzie już byliście??
To robisz tam gdzie i ja byłam :-)

Witam babeczki:*
Danusiu prosiłaś o więcej zdjęć, więc spełniam życzenie:

Moje dziecko wchodzi mi na glowę hehe:-D:-D

Ps. Danuś po cichutku 3mam kciuki:tak:

Jaki słodziak ale zostawił mamusi jakieś włosy??? ;-)
Trzymaj kochana trzymaj ;-)

Marti83 my się chyba jeszcze nie znamy. Witam.Świetne zdjęcie :-):-):-) super maluda...:tak::tak:
a mojej @ nadal nie ma a to złośnica jedna mogła już przyjść i sobie iść...:confused::eek:

Moja przyszła ale czułam że to jeszcze nie ten czas na bejbi ;-), ale za to jakie przyjemne staranka nas czekają jeszcze ;-)
Nie nakręcaj się potem tylko jest rozczarowanie nastaw się na to, że będzie co ma być i już przyjdzie czas to będą dwie kreseczki zobaczysz nawet nie będziesz wiedziała kiedy ;-)

Więc i ja odskoczę na chwilkę od ponurych myśli
Marti83 - maluch cudowny
jankesowa - właśnie, może @ już nie przyjdzie... miałaś już wcześniejszą? bo jeśli tak to chyba jest szansa, że może być maleństwo :blink:

Witaj Naddie zapraszamy odskoczna od tego jest ;-)


A moje auto znowu u mechanika szlak mnie powoli z nim trafia...
Mama trochę posiedzi bo nie mam jej czym odwieść biedna juz się tym martwi :-D:-D ona przyjechać owszem ale góra na tydzień i do domu chce :-)

No kochane miłego cudownego weekendu :-)
Buziam :***
 
rety jaka tu cisza :(


Kochane ja zyje mam sie dobrze tak jak i dzieciaczki :) rosna i lobuzuja jak zawsze :) ja ostatnio malo ma czasu na cokolwiek a jak juz uda mi sie wiecorem woncu usiasc to padam nawet nie wiem kiedy ;) u nas ostatnio piekne sloneczko nas odwiedza i korzystamy ile sie da :)
ja tylko na sekundke tak maly juz plakuncia czas na butle

kochane moje ogromniaste buiole dla WSZYSTKICH :* jak tylko bede mialam chwilke wpadne na dluzej :*
 
Cześć kochane :-)
Kochana ja wiem ile się czeka my też pół roku prawie czekaliśmy a potem po pobraniu krwi jeszcze 4 tygodnie na wynik....a na wywiadzie już byliście??
To robisz tam gdzie i ja byłam :-)
o to szybko dostaliście wyniki, nam napomknęli że na wyniki będziemy czekać około 2 miesięcy
na konsultacji genetycznej byliśmy już w marcu, bo od tej konsultacji zależało czy nas pani genetyk skieruje na badania genetyczne, na szczęście nie robiła problemów

a tak z innej beczki, niestety i ja muszę podzielić twój ból w związku z samochodem u mechanika :( nas też to czeka w tym tygodniu :(

pozdrawiam was wszystkie i życzę miłej niedzieli, moja nie będzie taka miła bo muszę kończyć pracę pisać :(
fiu, ale gorąco :)
 
reklama
Do góry