reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Cześć kochane

Sis jak dziś samopoczucie?? Mam nadzieje, że czujesz się dużo lepiej, buziam kochana :***

Anecia u lekarza byłaś?? Jak Cię znam zapewne nie tylko leczysz się domowymi sposobami jak nie będzie przechodzić lepiej leć do białego teraz nie ma żartów a tymi przeziębieniami kuruj się kochana i niech Cię Ł pięknie wygrzewa ;-) :***

Monia
wspaniały pomysł weż mnie też piękny ten apartament ;-) Łukasz będzie w niebo wzięty, tylko nie zapomnij o seksi bieliżnie koniecznie ;-) normalnie chłop padnie z wrażenia :-)

Marta
ależ on jest cudny wycałuj go koniecznie od e-ciotki, jak będe miała kiedyś dziewczynkę koniecznie musi zostać moim zięciem ;-), jak się czujesz kochana??

Iwonka
a Ty już w domku nie pracujesz teraz?? Szkoda, fajnie było jak wpadałaś na małą kawkę ;-)

Wiola
jak zdrówko?? No i jak tam w sklepie??

Iza, Sówka, Gabrysia, Marti i reszę nie wymienionych pozdrawiam serdecznie...


Ja po wczorajszym też pewnie swoje odchoruje pogoda fatalna wymarzłam nieziemsko. Wyjechałyśmy z mamą z domu o 12 a wróciłam po 21 i miałam dość i pogody i jeżdżenia. Do tego auto znowu mi wariuje...echhh szkoda gadać normalnie.

Miłego dnia kochane :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane "uśmiech niezastąpiony" na poprawę humoru, bo zamiast wiosny mamy jesień za oknem wrrrr:angry::angry::angry:

Myślami jestem blisko z Wami i codziennie was podczytuję tyle, że Maciejka już nie tylko śpi i je ale poznaje świat i domaga się duuuużo uwagi:-D:-D

Buuuuziiiiiiammmmmm:*
 

Załączniki

  • 2010.04.30 (3).jpg
    2010.04.30 (3).jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 22
  • 2010.04.21 (2).jpg
    2010.04.21 (2).jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 22
Szczerze czy blefować????
Bo jak szczerze to...wiesz...masakra jakaś...:sorry2:
Blef - no lepiej być nie mogło....:dry:

Jak na kawkę to dobrze trafiłaś bo ja też pije więc jeszcze zerknęłam..
Co się dzieje? Chorujesz??



Marti Maciejka świetna a ten uśmiech no no rośnie mały podrywacz ;-)

Monia a Ty co krzyku narobiłaś i uciekłaś?? :-D
 
reklama
Do góry