reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Emy cholera czekałam na takie dobre wieści ale dalej będe trzymac kciuki za was Ali jest przesłodki i to już półtora miesiąca mały mam czas szybko leci.
Witajcie moje drogie wiekszosci mnie nie zna i duzo nie pamieta tak rzadko zagladam bo mala bardzo mi duzo czasu wolnego zajmuje do tego w tamtym roku kupilismy mieszkanie i teraz dopiero po zebraniu materialow zaczelismy remont i jakos nie daje rady wchodzic na BB ale za rok bede miec wiecej czasu jak zaciaze i mam nadzieje ze nie opuscicie forum i ze bedzie was taka sama wspaniala grupa do poplotkowania.
sciskam wszystkie i buziaki dla maluszkow za starajace sie trzymam kciuki i przesylam pozytywne fluidy
 
reklama
No nareszcie jakiś ruch w interesie :)

Ewelinko - buziole przeogromne, dobrze że żyjesz kochana :)

Emy - ja tam dalej kciuki trzymam.

Anulka - ty cholero, dobrze że jesteś!

Ściskam wszystkie mocno te nie wymienione i piszę co u mnie.

Motor jeszcze nie schowany :-p. Mam nadzieję szurnąć się nim w niedzielę, bo ma być ładna pogoda.
Co do leczenia cysty brak ale całą rodzinką wybraliśmy się na badanie obciążeń organizmu i okazało się, że mamy w sobie całe stada robali i wirusów w tym dwie zarazy, które powodują obumieranie płodu. I co wy na to? Będziemy tłuc te cholerstwa polem elektromagnetycznym. Będę robić za królika doświadczalnego ale akupunktórę mogęjuż polecić z ręką na sercu.
Co do posiadania potomstwa, to niby jest światełko w tunelu a le mój M stwierdził, że on już się pogodził z brakiem dziecka i właściwie, to teraz chce korzystać z życia i nie chce się ograniczać, bo sobie jazdę na motocyklu, pływanie jachtem, kajakiem i bóg wie co jeszcze wbił do głowy. No ja mu zresztą w tym wtóruję, więc chyba zaczniemy się zabezpieczać :szok::rofl2:. Bzdura nie?
Ale ja nigdy nie byłam normalna, więc jak usłyszycie, że taka jedna zdobyła dwa bieguny i koronę ziemi, to się nie zdziwcie. Jak na razie mam w planie jednak w przyszłym roku pójść na kurs ceramiki, bo mam zamiar się tym zająć na poważnie.

Buziaki dla wszystkich a co do cyca, to ja mam figę z makiem :-D. Takiego rozmiaru to tu jeszcze chyba nie było :-D:-D:-D
 
witam kobietki,
Zjolka ja tez sie ciesze ze jestes!!!!choc powiem Ci ze moglabym sie gniewac za ten motór co niby miala mnie taka pindzia jedna przewiesc:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p, tak na powaznie to smigaj dziołcha w ta niedziele bo to juz ostatnia szansa pojezdzic.

Emka skoro ,,zakotwiczysz,, na wiesciach o tutaj juz Cie nie bedzie?bo ja i tam Cie podczytuje a co!!
Emy , karola, Bett ,anty, anastazja pleni i inne baby buziaki!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Emcia - ty niedobra kobieto! Tam o dzieciach a tu o pierdołach pisz. Ja kilka wątków obskakiwałam swojego czasu a dzisiaj na dwóch urzęduję najczęściej i da się :) Chociaż ostatnio czasu nie mam, bo Młodzież żeśmy przeprowadzali i przewracałam do góry nogami jego pokój a poza tym ja przecież na wakacjach byłam, no nie?

Anulka - ja bym Cię przewiozła ale ja jeszcze dupa z rączką jestem. Nie wezmę na siebie takiej odpowiedzialności. Jeszcze bym Cię w najlepszym razie na zakręcie zgubiła, o co to to nie. Jak na razie zapowiedziałam, że w przyszłym roku będę szlifować umiejętności dojeżdżając do pracy. Na dzień dzisiejszy jeszcze sama motocyklem nie wyjeżdżam tylko zawsze w asyście M, ale w przyszłym roku trzeba się usamodzielnić :)
 
Ostatnia edycja:
Emy - super, że trochę się oderwałaś tym fryzjerem i kosmetyczką

Pleni - ale masz słodką księżniczkę :-)

Zjola - a Tobie jak zwykle tylko interesy w głowie... a dokąd żeś młodzież przeprowadziła?

Emka - phi taki foch, że i tak zaglądasz i piszesz, to nie foch. buziole!


czy kluski leniwe robi się z samego sera czy też z ziemniakami?
 
reklama
Do góry