reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Emy mega gratulacje :-)
U nas też ma być parka, jestem teraz na etapie 26t4d a termin na połowę marca :eek::-)

AniołkowaMamo skoro coś Ci się odzywa to może w świąteczne dni jakieś gorące przytulaski przyniosą jakąś niespodziankę? ;-) U mnie się odzywało itd., ale jak test wyszedł pozytywnie to i tak był mega szok hyhy teraz młody okopuje moją wątrobę jak poprzednia lokatorka i szokiem jest czas na suwaczku :baffled:
 
reklama
Pleni,mamy 10 rocznice slubu 26 grudnia:) ale nie ma szans na spontaniczne dzialanie,to musi byc poprzedzone konsultacjami z dobrymi lekarzami,zwlaszcza,ze moje zdrowie szwankuje,lekarze szukaja przyczyn,mialam juz tyle badan i nie wiedza co jest na rzeczy.Ide teraz odzial radiologiczny na badania,szukaja czegos,w moim wieku to moze byc nawet to o czym mysle,oni mysla...
A Twoj suwaczek to przyspieszyl ostatnio:)
 
AniołkowaMamao &&&&& za to, żeby nic nikt nie znalazł i żeby wszystko było ok.

No właśnie, ten suwaczek jakiś taki zwariowany, czego on ode mnie chce, coś mu się chyba potentegowało :-D:eek:
 
Plenitude dzięki. Ja tobie też gratuluję. Do marca już blisko. Macie już wybrane imię?
Aniolkowamamo trzymam kciuki i duuuuużo zdrowia życzę. Oby przyczyna okazała się błacha i łatwo wyleczalna

Buziaki
 
Emy jeszcze nie wybraliśmy, mój brat ma mieć w maju drugiego syna, wybrał już imię, natomiast my jeszcze nie wybraliśmy. Na razie twierdzimy, że będzie Mikołaj, ale to chyba żarty raczej z naszej strony niż poważne rozważania.. Trudno nam się zebrać do wyboru imienia, jakoś tak nie dociera do nas upływający czas :eek:
 
Magda , a owszem ! ja już nadzieję straciłam ! Ale jesteś ! Fajnie ,że się odezwałaś .
pisz co u Ciebie ..... po takim czasie czekam na jakiegoś newsa:-p
 
Hej :) co tak cichutko się tu zrobiło?
U mnie raczej bez zmian, z nowości to znalazłam wreszcie lekarza, który zajmuję się tak beznadziejnymi przypadkami jak ja i jak wynik heparyny wyjdzie mi dobrze to wreszcie mogę się znów starać :D
Czarna jak te suwaczki u Ciebie zasuwają :D co u Ciebie?
 
no ! czas nie stoi w miejscu niestety
moje dzieciaki rosną , dziewczyny to juz pannice a Milan dokazuje i myśli że mu wszystko wolno ....
nauczył się wreszcie korzystać z nocnika i jestem heppy , bo myslałam , że mu do 18-tki zejdzie , he.he :)
jestem na wychowawczym dopóki Milan nie chodzi do przedszkola , liczę że od września się dostanie a ja wróce do pracy ---- o ile będą mnie jeszcze chcieć .
A u Ciebie ? Jakaś nowa miłość czy po staremu ? &&& oczywiście za starania

Może się w końcu któraś zmiłuje i odezwie ???
 
reklama
Do góry