reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddawanie moczu

Kinia1994

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Luty 2022
Postów
15
Hej wszystkim!
Przychodzę z takim pytaniem.
Miałam infekcje i lekarz przepisał mi antybiotyk Pimafucin. Skończyłam go brać i zaczęłam brać Lakcid Intima. I tutaj moje pytanie czy też zauważyliście biorąc Lakcid ,że nie chodzicie tak często do toalety? Na początku tak ale później się to normuje?
I kolejne moje pytanie ( wiem każda ciąża jest inna) czy zauważyliście gdzieś w okolicach 10 tyg ciąży ,że wasze piersi a dokładnie sutki już tak nie bolą jak wcześniej?
Mam wizytę dopiero 31 marca i nie chce zwariować:)
 
reklama
@Kinia1994 każda przechodzi ciążę inaczej, jednej bóle ustępują, mnie piersi bolały niemiłosiernie jeszcze przez dobrych kilka tygodni, a obecnie w 25t wystarczy odrobina chłodniejszego powietrza i sutki rwą jak wściekłe .
 
@Kinia1994 każda przechodzi ciążę inaczej, jednej bóle ustępują, mnie piersi bolały niemiłosiernie jeszcze przez dobrych kilka tygodni, a obecnie w 25t wystarczy odrobina chłodniejszego powietrza i sutki rwą jak wściekłe .
Czyli tak naprawdę nie ma się co martwić. Moje sutki bolą przy dotyku ale nie tak jak wcześniej poprostu :)
 
To moja pierwsza ciąża i przez te 25t doszłam sobie do jednego przekonania : choćby nie wiem co się działo, to zawsze ale to zawsze na każdej wizycie najważniejszy był widok dziecka na usg . Ja jak ja, pal to licho czy miałam te czy inne objawy, czy jest mi z nimi dobrze czy źle, ale te bijące serce dziecka zawsze mnie uspokaja, że z nim jest wszystko w porządku 😊
 
To moja pierwsza ciąża i przez te 25t doszłam sobie do jednego przekonania : choćby nie wiem co się działo, to zawsze ale to zawsze na każdej wizycie najważniejszy był widok dziecka na usg . Ja jak ja, pal to licho czy miałam te czy inne objawy, czy jest mi z nimi dobrze czy źle, ale te bijące serce dziecka zawsze mnie uspokaja, że z nim jest wszystko w porządku 😊
No ja to rozumiem ale tak naprawdę uspokoję się dopiero 31 marca na wizycie. Nie mam możliwości wcześniejszej wizyty więc muszę przestać wariować
 
reklama
To jest szansa, że częstsze oddawanie moczu jest konsekwencją ciąży. Rosnąca macica uciska narządy wewnętrzne i stąd takie uczucie.
Natomiast jeśli byś czuła kłucie, to dobrze wówczas skonsultować to z ginekologiem, bo może to być objaw skracającej się szyjki.
 
Do góry