reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odbiór dziecka i pierwsze tygodnie-sprawy ciuszkowe

reklama
Kochana a co zastanawiasz sie nad porodem w Trzebnicy??

W zasadzie to się nie zastanawiam tylko jesteśmy zdecydowani na poród w Trzebnicy. :)
Chcemy pojechać i zobaczyć jak to wygląda tzn oddział itp ale nie wiem czy nam się uda (mój mąż pracuje tak że trudno się zgrać w czasie ;) )

Dzięki za informację.
 
W zasadzie to się nie zastanawiam tylko jesteśmy zdecydowani na poród w Trzebnicy. :)
Chcemy pojechać i zobaczyć jak to wygląda tzn oddział itp ale nie wiem czy nam się uda (mój mąż pracuje tak że trudno się zgrać w czasie ;) )

Dzięki za informację.
To dajcie znać to podejdę z Wami;)Tylko proponuję się umówić wcześniej bo nie zawsze wpuszczają;)
 
Lukałam na ta strone tego waszego szpitala, u nas jest podobnie czyli zadnych rewelacji.

Powiem wam,ze jak mnie wczoraj ten brzuch tak bolal, to zdalam sobie sprawe,ze tak naprawde to juz trzeba miec ta torbe spakowana,bo nigdy nic nie wiadomo ... A ja koszuli wciąż nie mam, bo jakos nie moge sie zdecydować ..
 
No właśnie nie wiem :) Musimy się z moim mężem jakoś zgrać w czasie bo on prawie non stop pracuje tzn jak ja mam wolne to on w pracy i odwrotnie.
A tam można tak po prostu pojechać czy trzeba się umawiać tzn dzwonić i pytać czy można? (wiesz coś na ten temat?)
 
No właśnie nie wiem :) Musimy się z moim mężem jakoś zgrać w czasie bo on prawie non stop pracuje tzn jak ja mam wolne to on w pracy i odwrotnie.
A tam można tak po prostu pojechać czy trzeba się umawiać tzn dzwonić i pytać czy można? (wiesz coś na ten temat?)
Jak byłyśmy z Emalią w środę to były porody 2 na raz więc lipa nawet nikt nie otworzył drzwi....wydaje mi się, że dzwoninie i tak Ci nic nie da bo jak zadzwonisz i powiedzą, że można a w czasie waszego dojazdu może przyjechać ciężarna więc nawet jak się umówisz to i tak nie wpuszczą......niby najlepiej wieczorem tzn tak po południu....ale na to nie ma reguly;(
 
reklama
Do góry