reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczekiwanie na pozytywny wynik, jak wczesnie?

Dołączył(a)
18 Marzec 2019
Postów
7
Witam serdecznie. Od wielu lat staramy się o maleństwo. W końcu pojawił się postęp milowy i 14.3 pojawiło się wyczekiwanie pęknięcie pęcherzyka i początek owulacji. Staraliśmy się intensywnie przez 4 doby i właśnie już od pierwszych dni poowulacyjnych zaczęłam odczuwać ból w jajniku, który trwa do dzisiaj. Rano zrobiłam test ale nic nie wykazał i zastanawiam się jakieś są wasze doświadczenia z tym tematem. Lekarz prosił o zrobienie testu najwcześniej w okolicach 23.3-24.3 ale jestem bardzo niecierpliwa :( zastanawia mnie ból w jajniku, nie jest intensywny ale pojawia się regularnie, przypomina ból przedmenatruacyjny. Pozdrawiam
 
reklama
Na test stanowczo za wcześnie. Musisz uzbroić się w cierpliwość i zrobić test tak jak zalecił lekarz. W pierwszej ciąży po 8 dniach od zastrzyku miałam pozytywną betę i była to ciąża. A w obecnej ciąży test zrobiłam dopiero 13 dni po zastrzyku ovitrelle
 
Na test stanowczo za wcześnie. Musisz uzbroić się w cierpliwość i zrobić test tak jak zalecił lekarz. W pierwszej ciąży po 8 dniach od zastrzyku miałam pozytywną betę i była to ciąża. A w obecnej ciąży test zrobiłam dopiero 13 dni po zastrzyku ovitrelle
Czyli jednak za wczesnie jeszcze, ciężko z ta cierpliwością ale muszę wytrzymać, dziekuje
 
Do góry