reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objawy

Dołączył(a)
20 Lipiec 2024
Postów
4
Hej!

Jakie symptomy odczuwałyście od owulacji do dnia aż dowiedziałyście się o ciąży? Wiem, że u każdego to przebiega inaczej i większych objawów wcześniej nie ma, ale wiem że są przypadki gdzie już 3/4 dpo zaczynało się coś dziać. U nas pierwszy cykl starań negatywny, zaczęliśmy drugi :)
 
reklama
Do ciąży praktycznie żadnych. Około 6 tygodnia ciąży dopiero miałam mdłości i bóle piersi, wcześniej żadnych 🤓
 
14dc - W dniu owulacji czułam prawy jajnik, z którego były 2 pęcherzyki w tym cyklu.
21dc, 7dpo dostrzegłam pierwsze objawy: dreszcze, nagłe znużenie, ogromny apetyt, mdłości, problem z koncentracją, ćmienie w głowie, stan podgorączkowy
Te objawy trwały od momentu obudzenia się do końca dnia.
22dc, 8dpo: choroba anginopodobna, dreszcze, duszność, plamienie implantacyjne = wydzielina na całej powierzchni wkładki w kolorze jasnobeżowym, przeczucie, przypływ „energii” przez ułamek sekundy.
⏸️23dc, 9dpo cień cienia cienia, ale wiedziałam że to to!
Później totalne zmęczenie i męcząca duszność, ból krzyża, delikatne kucie jajnika prawego beta w 26dc, 12dpo 33,4, prog 19,3
 
Ja ok 10 dnia po owulacji wiedziałam że coś się dzieje ponieważ nagle dopadło mnie przeziębienie i strasznie zapchane zatoki . W pierwszej ciąży która niestety poroniłam zaczęło się tak samo - od przeziębienia . Nawet mój narzeczony widział że coś jest na rzeczy bo drugi raz byłam przeziębiona w zupełnie inny sposób niż zazwyczaj . Nie umiem tego opisać . No i nic mi się nie chciało … jak nie ja . Stale mogłam spać .
 
Hej!

Jakie symptomy odczuwałyście od owulacji do dnia aż dowiedziałyście się o ciąży? Wiem, że u każdego to przebiega inaczej i większych objawów wcześniej nie ma, ale wiem że są przypadki gdzie już 3/4 dpo zaczynało się coś dziać. U nas pierwszy cykl starań negatywny, zaczęliśmy drugi :)
3/4 dpo jest przed implantacją, to nie ma szans na objawy ciązowe.
 
W każdej z trzech ciąż miałam dwa dni po owulacji bardzo dużo śluzu wodnistego i okropny katar z zatkanym nosem. Potem szczypały mnie piersi. Nie miałam tak gdy się nie udawało. Pewnie na początku to było z powodu rosnącego progesteronu, jednakże za każdym razem z takich objawów była ciąża. No i moja kotka, która nigdy nie przychodziła się głaskać, zaczęła nagle kłaść mi się na brzuchu.
 
Hej!

Jakie symptomy odczuwałyście od owulacji do dnia aż dowiedziałyście się o ciąży? Wiem, że u każdego to przebiega inaczej i większych objawów wcześniej nie ma, ale wiem że są przypadki gdzie już 3/4 dpo zaczynało się coś dziać. U nas pierwszy cykl starań negatywny, zaczęliśmy drugi :)

Żadnych, w każdej z 4 ciąż.
Wszystkie objawy pojawiały się wraz ze wzrostem beta hcg a więc i dowiedzeniem się z badań krwi o ciąży
 
14dc - W dniu owulacji czułam prawy jajnik, z którego były 2 pęcherzyki w tym cyklu.
21dc, 7dpo dostrzegłam pierwsze objawy: dreszcze, nagłe znużenie, ogromny apetyt, mdłości, problem z koncentracją, ćmienie w głowie, stan podgorączkowy
Te objawy trwały od momentu obudzenia się do końca dnia.
22dc, 8dpo: choroba anginopodobna, dreszcze, duszność, plamienie implantacyjne = wydzielina na całej powierzchni wkładki w kolorze jasnobeżowym, przeczucie, przypływ „energii” przez ułamek sekundy.
⏸️23dc, 9dpo cień cienia cienia, ale wiedziałam że to to!
Później totalne zmęczenie i męcząca duszność, ból krzyża, delikatne kucie jajnika prawego beta w 26dc, 12dpo 33,4, prog 19,3
Hej powiedz mi jak wyglądała choroba anginopodobna ? Mam lekki ból gardło i nalot biały na migdałach, ból mięśni i tyle. Jestem ok 12dpo jutro mam testować ale już się boję że to angina :/
 
reklama
- Kilka dni po owu zaczely mi sie objawy jak na okres, tylko duzo lagodniejsze: niewielkie problemy z cera (w polowie cyklu zawsze mialam idealna skore, dopiero przed @ cos tam wyskakiwalo), "ciagniecie" i lekkie klucie w podbrzuszu, uczucie zimna a niedlugo potem goraca, ciagle podjadanie.
- pare dni przed terminem okresu podjadanie sie uspokoilo (odwrotnie, niz zazwyczaj!), za to pojawily sie lekkie zawroty glowy i straszne zmeczenie.
- w dniu spodziewanego okresu co jakis czas lekki bol w podbrzuszu, ale taki bardziej "tepy" i zanikajacy, a zawsze na okres kiedy juz bol sie pojawil to i za chwilę też krwawienie.
 
Do góry