reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nurtujące pytania

Jestem po takim samym przeżyciu dokładnie po takim samym. 11tc poronienie, ja w ogóle nie usłyszałam serduszka, rozwój zatrzymał się w 7tc.
Też mam jedno zdrowe dziecko, w rodzinie nie było takich przypadków.
Nie miałam na to wpływu, tak samo Ty.
Serduszka nie można przywrócic, w tej sytuacji nie mozna zrobić nic.

Mi zwolnienie przedłużył ginekolog, później może to być lekarz rodzinny lub psychiatra.

Przykro mi, nie ma słów, żeby pocieszyć, tylko czas.
Hej.... :( To się stało teraz? ;( Czy opowiadasz wcześniejszą historię.... :(
 
reklama
Do góry