reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

hej nowosadeczanki. Jak wasze dzieciaczki reaguja na ta pogode co nas nawiedzala w ostatnim miesiacu? my ju7z z adamem mamy za soba wirusa zoladkowego, teraz meczy nas katar i gardlo...
Pozdrawiam!! Z natloku zajec nie mam za bardzo czasu na nic, a forum widze i tak milczy ;-)

Kari21 nie wypowiem sie bo jeste w Chicago- ale z calego serducha zdrowka zycze- no i faktycznie forum zamilklo:(((
 
reklama
hej!
cisza tu
ja już po plastyce ale w związku z tym,że szwy pozakładane i wszystko boli,to nie mogę za bardzo siąść na d....Dzieciaki rosną,niedawno wszyscy byliśmy zasmarkani teraz wszystko wróciło do normy.Kubuś raczkuje i włazi wszędzie gdzie się da.Dużo czasu poświęcam dzieciom,bo od pażdziernika studia.
idę małego uśpić,nie śpi już od 6
pa
 
Hejka!
dawno nie zagladal;am i nie moglam nas znalezc :szok:
U Mnie Maciej osluchowo lepiej ale mielismy wirusa zoladkowego, katar, angine itp...juz mam dosc. Wiecej skrobne na 2 wieczorem. Powinnam miec wiecej czasu

Pozdrawiam
 
zuzkus adam juz po wirusku i w trakcie kataru. mam nadzieje ze anginy nie zlapie :-D
u mnie kryzysik.
Tak ponadto tez nas nie moglam znalezc! gdzie ten watek jest...?
 
A u mnie Maciej znow goraczka 38'C Dzwonie do lekarza a on prosze podac elofen, nurofen, inhalacje...i czekac do rana. Znowu samotna noc z chorym dzieckiem ehhhh A do tego M znowu bez pracy bo praca tylko do ostatniego wrzesnia i umowy probnej nie przedluza wrrrrr

Ale nic to nigdy nie bylo tak zle zeby gorzej byc nie moglo

Pozdrawiam :-)

PS specjalnie pisalam do Bestyji zeby zmienila nazwe na Nowy Sacz moze wiecej dziewczyn nas znajdzie :-)
 
a nooo chyba ze tak :)
Kobiety robie zeba :szok: zaniedbalam go po ciazy i mam kanalowo :szok::szok: matko jedyna, jestem zalamana chyba poszlam do najdrozszego dentysty w miescie! za pierwsza wizyte (trucie) zaplacilam 150zl, za drugą dzis 200zl!! za tydzien ostatnia wizyta i juz mnie ciary przechodza! Jeszcze mam zalecone przeswietlenie bo pani dentystka musi sie przekonac czy dobrze kanaliki wyczyscila i wypelnila! a tu cholera oszczedzanie bo cos moj J malo teraz zarabia (dostaje tyle pieniedzy jaki maja zbyt :crazy:) i mniej pieniedzy przysyla a wydatki sie nie zmniejszyly tylko rosna ze wzgledu na ilosc lekarzy Adasia prywatnie.
Mam jeszcze do was pytanie! Nie wiecie gdzie moge najtaniej zrobic badania krwi? Musze wreszcie zrobic to TSH i FT4 i zaczac leczyc swoja tarczyce.
 
Ostatnia edycja:
kari a może lepiej zrobić badania na nfz,twój lekarz powinien dać Ci skierowanie,po co masz płacić,w dodatku Adasia leczysz prywatnie to i tak wystarczająco was kosztuje
U nas grzybobranie i już niedługo bedę od pon do pt gościła w Sączu,
do miłego pa
 
tylko ze ja nie jestem ubezpieczona ;/ bylam w biurze pracy ale odmowili rejestracji bo nie jestem zdolna podjac sie pracy ze wzgledu na przewlekle chore dziecko...
 
reklama
dzień dobry moje drogie:-)

Matko jedyna KAri gdzie Ty chodzisz do dentysty!!!!!!!!1 kobeito!

ja mam mam juz 10 kanałowo zrobionych zebów!:-) takie mam słabe masakra ale w życiu tyle nie zapłąciłam... teraz sobie chodzę do fajnej dentystki która robi mi po kilak zębów na wizycie:-) bo mi się tak posypały po ciąży że masakra... najgorsze zę u mnie nie widać dziurek z zewnątrz tylko wsio od środka!

Zuzia jak Maciuś????????

pozdrawiam wszystkie mamcie wpadne potem:-)
 
Do góry