reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
Hej, miłej niedzieli

Zuzia ano Ola przyniosła to paskudztwo z przedszkola, w naszym przedszkolu to ponad połowa dzieciaków chora :-p
A mój tak do Niemiec pojechał, ale zima i wracał co chwila, a teraz nie zapeszając sziedzi już 2 tygodnie:tak:
 
Hej i ja witam, też mnie dawno nie było. Ale tak to jest jak chłop w domu, ale w końcu od 2 tyg pracuje, za to u nas szpital najpierw Olka miała ospę - już zdrowieje, to teraz dołączyła do niej Wikusia.

Pozdrowionka dla wszystkich :-)
Zdrówka dla dziewczynek
A ja tak juz niedzielnie, slonecznej i spokojnej niedzieli zycze:))))
Nawzajem miłej niedzieli.:-)

A witam dopiero teraz do kompa zasiadłam wszyscy spią tylko ja jakos nie moge :baffled: więc zabrałam sie też za uzupełnienie Marynki albumiku:tak:
 
cześć mamuśki
widzę że się coś rozkręciło :))
agniecha witaj :)) mam nadzieje że ci się u nas spodoba :))
ja nie mam czasu ostatnio pisać bo M mi się rozchorował i musze cały czas zajmować się małą i jego doglądać. Jestem potwornie zmęczona ostatnio. Chyba to przesilenie wiosenne :))
na dodatek sypnęło śniegiem a ja myślałam że już wiosna będzie :))
aga mam nadzieje że u ciebie ból minął :))
sylcia dużo zdrówka życze dziewczynkom :))
wiktoria z chłopami tak jest :)) nie ma ich to źle a są to zawracają głowę człowiekowi :))
miłej niedzieli zmykam bo mała domaga się zainteresowania :))
 
Sylwia moj tez przez ta zime pracy znalezc nie moze bo wszedzie odpowiadaja ze jak wiosna przyjdzie
Agniecha ciesze sie ze pomoglam
Niunians uu chorego meza nie zazdroszcze, gorzej jak z dzieckiem
Aga pozdrawiam
Wiktoria Ty nadal slomiana wdowa?
 
Ostatnia edycja:
Pozdrawiam niunias -no to teraz masz jakby dwujke dzieci w domku- wspolczucia bo chorujacy mezczyzna to katastrofa.
A ja wogole pozdrawiam- dzisiaj troche sie nam pochmurzylo ale jak do tej pory( jst 11 przedpoludniem) dosyc jeszcze sloneczko chce wygladac, w kazdym razie w czoraj bylo cieplutko nawet moja mala juz spacerowala bez czapeczki:)))
 
Hej miłego poniedziałku.

Zuzkus to oby do wiosny :baffled::-)

Aga to daj nam troszkę tego ciepełka, bo u nas znów zima, dziś było -18 stopni w nocy :cool:
 
Witam sie dziewczynki poniedzialkowo:))) zycze slicznej pogody, u nas tez wczoraj w poludnie sie popsula - zaczelo padac. Generalnie jest tak, jak w Polsce u mojej mamy czyli tez troche jak u Was , bo to nie daleko, pogoda jest zwykle taka sama albo sie mija czyli u Was slonce u nas pada.
Powiem szczerze ten sam klimat, poza wiksza wilgotnoscia- z powodu jeziora. Mieliscie slonce w tamtym tyg, chybaz poczatku- bo cos mama mowila ze ladna pogoda, pozniej bylo to u nas, wiec i po Was pewno da nas snieg i mroz dojdzie- obyyyyy niiiiieeeeeeee.!!!:no:
Ja zaraz zmykam na zastrzyka do szpitala- ach milam nadzieje ze moj sie ze mna wybierze, i go podlucza - to by mi w domku robil, ale jeszcze chyba nie w ten poniedzialek:-).
Trzymajcie sie , zagladne pozniej.
 
reklama
czesc dziewczyny;-) trafiłam tu przypadkiem sxukajac info na temat porodu w medikorze....
ik trafiłam na ten watek;-):-)
czy ktoras z was wie moze cos o remoncie na oddziale? na poprzednim watku przeczytam ze pisasalyscie ze buduja gdzie indziej nowy oddzial? macie mozxe jakus wiesci na ten temat?
z gory dziekuje i pozdrawiam:-)
 
Do góry