reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Polecam Golikową. W zeszłym roku pomogła mojej córeczce, która chyba z miesiąc kaszlała. Akurat było to w takim okresie -- rozpoczecie sezonu grzewczego.
Kolejni pediatrzy przepisywali antybiotyki a dr Golik zaleciła wziewy i pomogło!!
Nie dzwoń tylko podjedź do niej do domu. Przyjmuje codziennie od 14 do 18, wizyta 40 zł.
 
reklama
Kurcze, nie pamietam jaka to ulica -- skręca się za WSB w prawo (po drugiej stronie jest Grunwaldzka) a nastepnie w przecznice w lewo...
Dziś nie radzę do niej jechać -- byłam niedawno w poniedziałek i czekałam 3,5 h. Lepiej poczekaj do jutra.
 
No czyli adres aktualny, Rycerska to jest boczna od Grunwaldzkiej
dzisiaj nie wybieram się, Młody jest po zabiegu i nie chce go na razie stresować wizytami u lekarzy - w przyszłym tygodniu się wybierzemy dopiero
 
Witam:)

Justa - na poczatek GRATULACJE dla Antosia, tekst : jestem facet nie pierdoła - BOMBA

odnośnie dr Golik - polecam, jak dla mnie rewelacja, jestesmy bez antybiotyków juz hohoho, jako alergolog rowniez bardzo dobry lekarz
Minus taki, ze rzeczywiście czasami trzeba troche poczekać ( max to prawie 5 godzin ) najgorzej jest w poniedziałki, tez ostatnio bylismy w poniedzialek i prawie 3 godziny, ale w czwartek weszliśmy z biegu, nikogo nie było :)

Testy wykoywane sa w soboty od godziny 10. Cieżko sie dodzwonic w godzinach przyjmowania, nam po ktorejs wizycie powiedziała ze jak chcemy sie skontaktować telefonicznie to najlepiej po 22.
Moje zdanie jest takie - dr Golik to najlepszy pediatra alergolog w Nowym Sączu
:-)
 
nie było mnie ostatnio bo miałam sajgon w pracy - musiałam pozamykać swoje sprawy bo z dniem 31.10 złożyłam podanie o urlop i mam zamiar z pracy zrezygnować bo mam dość ciągłych wyjazdów, życia w pospiechu, stresu i użerania się z współpracownikami.
Tak więc od poniedziałku się urlopuję ale jakoś nie mam czasu odpocząć - zaległości mi się nazbierały mam mnóstwo urzędowych spraw do pozałatwiania, w domu okna wołają "umyj nas wreszcie" rzeczy w szafkach też wołają o porządek więc mam co robić ;-)
Po za tym Antoś prawie zapomniał o zabiegu, nic go nie boli ranki goją się super - za dwa tygodnie jedziemy do kontroli.
W poniedziałek robiłam Młodemu testy - bo kurcze kaszle, kaszle i przestać nie może i okazało, że dziecko na trawy uczulony, ale dalej nie wiemy czemu kaszle bo przecież trawy teraz nie pylą - w czwartek do Golikowej uderzymy a oprócz tego szukam jakiegoś fajnego inhalatora ale kompletnie nie wiem co wybrać - może któraś z Was inhaluje dzieci i może coś polecić ?

zmykam bo mąż dzownił że jest na mieście i wpadnie na obiad więc idę szykować
 
Hej!:-)
Aldonko żaden bojkot:-)

Justa ja mam inhalator taki http://www.allegro.pl/item793497644_rodzinny_inhalator_san_up_3020_idealny_dla_dzieci.html kupiłam jak Maciek w tamtym roku non stop chorował. Można nawet sobie inhalację zrobić z soli fizjologicznej przy suchym kaszlu. Tyle że inhalacja trwa minimum 10 minut. Mam też taki http://www.allegro.pl/item803080199_komora_inhalacyjna_babyhaler.html wystarczy że dziecko zrobi 10 wdechów nawet w czasie snu...ale wziewy do niego są droższe.
Jak pytałam alergologa to oba są polecane i skuteczne. Zresztą tak wyprowadziłam Maćka z chronicznego zapalenia oskrzeli

U mnie duże zmiany. Mąż dostał wypowiedzenie z pracy. Tak więc intensywnie szuka pracy. Należy mu się bezrobocie i wtedy fuchy...ale co to za kasa. tak więc pewno od stycznia odwieszam urlop wychowawczy i wracam do pracy:cool2:

Pozdrawiam wszystkie!

Dla Kapika w dniu 2 urodzinek!

Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...

picture7695.jpg
 
Ostatnia edycja:
Zuza przykro mi z powodu utarty pracy przez męża :-(
rozumiem, że wypowiedzenie dostał nagle i niespodziewanie tak ?
Co planujesz zrobić z Maciusiem jak wrócisz do pracy ? bo chyba w Piwnicznej żłobka nie ma, no chyba że się coś pozmieniało ?
Dzięki za linki do polecanych inhalatorów, przyjrzę się im

Kapiku wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzinek :-)

2.jpg


Ja właśnie sprzątnęłam pokój Młodego, ileż on miał śmieci - papierki, patyczki, listeczki, deseczki :szok: dodatkowo przesegregowałam jego zabawki, uszkodzone, zniszczone wywaliłam, część schowałam a na ich miejsce wyciągnęłam inne schowane jakiś czas temu.
Trochę pokój przejaśniał ;-) Mimo że pada i jest dość zimno umyłam jeszcze okno - zaraz powieszę świeże firanki :-) i jak Młody wróci z przedszkola będzie miał odświeżony pokoik - ciekawe jak długo porządek się utrzyma :confused:

pozdrawiam cieplutko i zmykam bo mam w planach jeszcze kuchnię sprzątnąć tak gruntownie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zuzkus, przykro mi z powodu pracy męża.
Mam pytanie o Babyhaler --> powiedz mi czy oprócz leków wziewnych (Berodual, Flixotide), które jakby nie było są sterydami, można przez to urządzenie, zapodać dziecku coś innego (typu sól fijologiczna) po to aby zapobiec czy zdusić przeziębienie i kaszel zanim sie rozwinie? Co zamiast sterydów można zastosować w babyhaler?
 
Do góry