reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
Wiosna mam nadzieje zawitala juz na dobre. Wreszcie wybierzemy sie na spacerek bo dawno juz nie bylismy. Ja nadal troszke chora(mialam zapalenie oskrzemi i grype) ale juz przechodzi, leki dzialaja. Wio na spacerek jupi!
 
Bry:-)
Emcia gratki wielkie!;-) i zdóweczka zyczę
Aldonka elo:-) do pracy a nie BB:-) a gdzie pracujesz? chyba zę to tajemnica;-)
Monia nooo wiosna:-) ponoc taka na dobre od wtorku;-) już mam dosć zimy!!!!!!!

my dziś już o 8.30 wyszlismy na spacerek bo pieknei było i dobrze że byliśmy wcześniej bo teraz wieje wrrr... młody śpi od 12 wiec ok. 2 godzinek luzuuuu!:-)
 
jakos nie chce mi sie pracować ;)

jak dobrze ze jutro sobota hihi imieniny kota;-)
oby tylko ladna pogoda była, też chętnie pospaceruje

a pracuje hmmm tajemnica czy tez nie ? ;-) - w biurze podrózy
 
o rajku Aldonka ale fajnie!:-)

no to będziesz nam wczasów szukała cooo??:-):-):-) hehe

ale mnie łeb dzis boli;/ czekamy na znajomych ale jakoś nie mam powera do niczego...
wysprzątałąm mieszkanko całe wiec jutro mam luz:-) został tylko pokój Kapika ale wieczny syf;-)
jutro jedziemy na roczek mojego kuzyna do krynicy:-)
cholerka a tam taka zima...
miłego wieczorku kochane
 
bryyyyyyy:)

jak ja nie lubie poniedzialków :angry:

Sabina jak po roczku?
co do wywczasów - pewnie mogę szukać ;-)
u mnie dzis dzien wielkich stresow
Julka poszla po dluugiej przerwie do przedszkola , nie powiem zeby byla dzis rano szcęśliwa:-(
Domiska została pierwszy raz z drugimi dziadkami, chyba tez nie byla bardzo zachwycona.
Mam nadzieje ze wszyscy sobie poradzą i jutro bedzie mi lzej :happy2:
no to popracuje troszke :)

milego tygodnia :-)
 
bry:-)

Aldonka dadzą sobie rade:-) muszą:-) hihi
a co do wczasów to moze masz jakieś gg czy cos to byśmy pogadały co chce i gdzie chce:-) chce w czerwcu tytle powiem:-) i oczywiscie z młodym:-) myślałam o wyspach greckich ale nei chcę tu dziewczynom zaśmiecać wątku;-) jak masz jakieś gg to się odezwij a jak nie to będziemy im tu śmiecić:-) hehe

moje gg: 2838774
 
hihi musza musza, dzielne sa po mamusi wiec poradza sobie ;-)

może jak pośmiecimy to sie ktoras odezwie , bo spokojnie tu ze hoho:-)

napisze na gg :)
 
reklama
Do góry