reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Ja wiem czy z trójką gorzej:eek::confused2::confused: same siebie zabawią a i pierdołkami się nie przejmujesz. Jak kiedyś dzieci pojechały do mojej Mamy i zostałam tylko z Maćkiem to się zastanawiałam z czym miałam tyle pracy przy Ani:-D:tak::rofl2:

Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczynki
W sumie to nie mialam czasu sie zastanowic bo juz urodzilam:) 3 marca mialam wizyte i okazalo sie ze dziecko ma slabe tetno wiec dostalam skierowanie do szpitala na badania a tam cesarka w pol godziny bo bylo ogromne zagrozenie uduszenia sie malego.
Urodzilam w szpitalu.mam synka 3030g, 57cm.
Przez tydzien dochodzil do siebie a teraz juz jestesmy w domku.

Pozdrawiam i do nastepnego popisania -jak czas pozwoli

Ps.dzieki za opinie i rady.papap
 
witam wszystkie mamy :)
mam na imie Aldona , mieszkam w Sączu od paru lat , jestem mama 2 dziewczynek - prawie 4 letniej i 6 miesięcznej
mam nadzieje , że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Pozdrawiam
 
Dobry !

Ale mamy snieżyce za oknem, co nie :-p:baffled::sorry2:

Aldona...heloł :-)

Monika...gratulacje :-)

Zuzkus Sabinka Sylwia...pozdrawiam gorrrąco :blink:
 
reklama
Do góry