reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

U mnie +11 kg, niestety jest to więcej niż na tym samym etapie pierwszej ciąży,a już startowałam z wyższej wagi 🙈 ale ostatnio mój żołądek nie ma miejsca i mniej jem, więc może zwolni trochę

Nie pamiętam która z was wysyłała listę nicków do założenia zamkniętego wątku ale chyba się nie załapałam, jak już sie tam przeniesiecie to dodajcie mnie pls 🍰🍫🍩

Edit: próbowałam dodać suwaczek ale nie wiem czy go widać ??
nic nie widzę. Też próbowałam, ale chyba nie wyszło 🤷
 
reklama
melduję się jako największa, ale waga to mój drażliwy temat... no będzie co zrzucać😔
Blador moja znajoma przytyła 30kg w ciąży i zeszła prawie z wszystkiego :) damy radę, będziemy się motywować!

Marti mamy identyczny wzrost i wagę 😆

WeraAnna ja też to właśnie zostawiłam na koniec i mnie to przytłacza, ale muszę to w końcu zrobić żeby najbliższe tygodnie już leżeć i stękać 😅
 
Akczi ja nie prasuję tylko piorę i czyszcze pozostałw elementy wodą z płynem.

Hmmm wody płodowe chyba produkują się na bieżąco jak pijemy itd, więc chyba najnormalniej w świecie nadmiar hmmm wysikujemy? 😅 Lady sprostuj temat jak się mylę pls.
 
Ech u mnie na + 7 ja to w sumie mam zawsze problem, żeby potem zrzucić te zbędne kilogramy.

Zostało mi jeszcze do kupienie :
chusteczki do pupy,
majtki siateczkowe,
krem do pupy,
I pampersy
 
U mnie intensywny dzień, zrobiłam zamówienia w aptece itd, byłam w końcu w tej Ikei, upatrzyłam sobie beżowego uszaka i nie ma go w całej Polsce i nie da się zamówić przez internet 😂😂

Ja mam 168 wzrostu, startowałam z wagą 51/2 kg i jestem 11 kg na plusie, mój lekarz mówi że drobne dziewczyny przybierają więcej zazwyczaj i to normalne. Ja się tym kompletnie nie przejmuję, brzuch idzie mi tylko w przód , cycki jak były małe tak dalej są :p w pasie aż się zmierzyłam z ciekawości bo nigdy mnie to nie interesowało: całe 98 cm :p

Ja robiłam tę listę i wysyłałam do admina, chyba są jeszcze dwie dziewczyny do dodania, Ciebie Zzzaba wysłałam już wczoraj ale pozostałe dziewczyny podeślę jutro żeby nie wysyłać pojedynczo, nie mam jeszcze i tak odpowiedzi od tej adminki.

Co do spraw księgowych to myślałam że ja jestem największym nieogarem świata, moja dupę ratuje moja mama księgowa, gdyby nie ona to nic bym nie miała ogarnięte, taka ze mnie przedsiębiorczymi 😬🤭

Taki mam brzuchol 🌕
 

Załączniki

  • IMG_8241.jpeg
    IMG_8241.jpeg
    61,2 KB · Wyświetleń: 38
U mnie +11 kg, niestety jest to więcej niż na tym samym etapie pierwszej ciąży,a już startowałam z wyższej wagi 🙈 ale ostatnio mój żołądek nie ma miejsca i mniej jem, więc może zwolni trochę

Nie pamiętam która z was wysyłała listę nicków do założenia zamkniętego wątku ale chyba się nie załapałam, jak już sie tam przeniesiecie to dodajcie mnie pls 🍰🍫🍩

Edit: próbowałam dodać suwaczek ale nie wiem czy go widać ??
widać, jak to zrobiłaś?
 
reklama
Do góry