reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowanie

dowikla - po pierwsze witaj na forum :-)
a po drugie fajnei masz z takimi madrymi dziewczynkami :sorry:
Jasiek u niani siada na nocnik bez protestow, a w domu nie chce i placze... Ani na nocnik, ani na sedes... Tak sobie mysle ze moze on uwaza ze na nocnik siada sie tylko u niani???? :eek:
 
reklama
Witam:-)
Tez sie ciesz ze male robia mi na nocniczki:-)Przyznam ze jak mi na poczatku nie szlo to chcialam zrezygnowac z sadznia ich na nocniki bo myslalm ze mi sie nie uda.Az tu nagle mila niespodzianka i male same zaczely wolac "ee":-)Mysle ze kazde dziecko robi na nocniczek w swoim czasie kiedy samo stwierdzi ze jest juz na to gotowe.Wiec glowy do gory bo Wasze dzieci tez pewnie niedlugo zaczna :-)
 
My to chyba jedyni ktorzy nocnikowania jeszcze nie zaczeli.
Ale chyba i na nas przyszla pora. Mąż napalil sie na nocnik Fisher Price'a. Teraz tylko trzeba go w koncu kupic i zacząc nauke.

Wiem juz ze synus umie juz "na zawołanie" zrobic siku. Przed kazda kapielą mamy taki rytuał, ze ja go rozbieram w pokoju a on golutki biegnie do łazienki gdzie tata przygotowuje kapiel. Malego stawiamy na dywaniku (zanim naleci woda) zeby nie bylo mu zimno od terakoty. Jakis czas temu na ten dywanik zrobil siku to my z mezem w smiech i chyba mu sie spodobalo bo od tego czasu zawsze sika i tak sie napiera zeby cos tam polecialo:-D. Tak ze teraz trzeba by to wykorzystac przy nocniku.
 
A ja Wam powiem kobitki, że u nas ten nocnik się nie sprawdzil :-(
Kupiłam go Oliwce, ale nie lubi na nim siedzieć, jak już to woli ten zwyczajny, bo jak siedzi na nim to chyba lepiej może się zaprzeć nóżkami. Takie mam wrażenie.
No ale to, że Oliwce nie przypadl on do gustu to nie znaczy, że Waszym Skarbom nie przypadnie :tak:
Trzymam kciuki aby się spodobal :-)
 
Welonko jesli można wiedzieć to który nocnik Wy macie, bo są trzy rodzaje (tyle znalazłam na allegro). No my to myśleliśmy nad takim
FISHER PRICE MUZYCZNY NOCNIK ROYAL POTTY M4774 (490721758) - Aukcje internetowe Allegro
z tego względu, ze tylko taki znaleźliśmy w sklepach (a właściwie w jednym tylko) w naszym mieście a poza tym wg mnie spełnia to o co mi chodzi czyli ma szanse zainteresować dziecko ale nie jest przesadzony w tych dodatkowych nie-nocnikowych funkcjach.
Ale wiadomo, wszystkie opinie chętnie wysłucham.


I o czywiscie liczymy sie z sytuacją, że synowi sie on nie spodoba, ale taka ewentualnośc odnosi sie do wszystkich zabawek w naszym przypadku.
 
O! nie widziałam tego nocnika. Wczoraj znalażlam taki -podobny d tego fisher price Polecam gorąco NOCNIK z nakładką treningową:) (489113993) - Aukcje internetowe Allegro
Mnie tylko zastanawia jak sprawdzi się ta osłonka z przodu DLA CHŁOPCA
Z tego z fisher price też można pozniej zrobić nakładkę na sedes?
W tej chwili uzywamy (oczywiście jak młody raczy na nim usiąśc;-))chicco- jest super wyprofilowany, i ma wysoką osłonkę
 
my tam mamy 2 najzwyklejsze nocniki. sa identyczne - jeden w domu, drugi u niani. W domu Jas siadac nie chce a u niani owszem... :szok:
Niania sadza go tyl do przodu (rozumiecie do mam na mysli) bo choc niby mamy nocnik "chlopiecy" to Jas tak jakos zwykle sikal ze polowa ladowala na podlodze... No a tak to przed soba ma oparcie ktore zatrzymuje strumien i nie pozwala mu sie wydostac:-D
W domu od kilku dni laskawie posiedzi chwile na nakladce na sedes i zwykle sika, ale nie powiedzialabym zeby to bylo kontrolowane...
 
My nocnik kupiliśmy po nowym roku. Od razu przypadł synkowi do gustu:-). Chętnie na niego siada... ale tylko wo ubraniu. Bez pieluchy jest protest i basta. No ale wiadomo, ze początki sa zazwyczaj trudne.
 
A ja kupiłam nakładkę na sedes ale sizdział na niej pół sekundy, chyba jeszcze nie gotowy pozbyć się pieluch
 
reklama
ja niestety sie rozleniwilam - moze dlatego ze zle sie czuje i nie chce z Jasiem walczyc...
U niani na nocniku siedzi ladnie i sika, ale to wtedy jak go wysadza - nadal sam nie sygnalizuje potrzeb...
Trudno - poczekamy do wiosny, bede go puszczac bez pieluchy i moze sie nauczyc :-)
 
Do góry