reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta HCG w 5 tygodniu ciąży

reklama
Przy tak wysokim beta hcg przyrosty nie są za duże...rzeczywiście będziesz się niepotrzebnie stresować. Co ma być to będzie. Najważniejsze jest usg, tylko ono prawdę Ci powie, reszta to gdybanie [emoji6] ciesz się ciążą. Lekarze zawsze na początku są bardzo ostrożni wprowadzając tym pacjentki w niepotrzebny niepokój. Mnie lekarz tak nastraszyl pustym jajem plodowym, a jestem w 14tc.

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Cześć!
Czy ktoś mógłby zinterpretować moje wyniki? Wizyta u lekarza dopiero w poniedziałek, a ja już ze stresu odchodzę od zmysłów :( Chociaż wiem, że nie powinnam...
Beta robiona w 5tyg 5 dniu ciąży: 665,6 mIU/ml
Normy dla lab:
3 tydz. 5,8 - 71,2
4 tydz. 9,5 - 750
5 tydz. 217 - 7138
6 tydz. 158 - 31795
...
Nie powtarzałam bety, ponieważ robiłam ją w czwartek a w soboty lab. są nieczynne.
Obecnie 6 tydzień i 1 dzień ciąży. Pobolewanie w podbrzuszu, brak plamień.
Dodatkowo progesteron 14,28 ng/ml.


Będę wdzięczna za wsparcie!
 
Jednorazowej bety nie da się zinterpretować tak samo jak na podstawie bety nie da się określić wieku ciąży. Wg norm zarówno beta 158 jak i ponad 30 tys będzie dobra ale to czy ciąża rozwija się prawidłowo można określić tylko powtarzając bete najlepiej po 48 godzinach. Nie wiem czemu się stresujesz. Te wyniki w sumie o niczym nie świadczą poza tym ze jesteś w ciąży kolo 6 tygidnia

Dopiszę jeszcze ze betę jest sens robić bez powtarzania tylko w celu potwierdzenia ciąży. Jeżeli zlecił ci ja lekarz to chyba niepotrzebnie skoro pewnie zrobi usg i na jego podstawie stwierdzi czy ciąża się rozwija.
 
To sa normy dla mojego laboratorium, troche dziwne, widze ze wszedzie inaczej jest
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-08-23-14-18-36_1.jpg
    Screenshot_2017-08-23-14-18-36_1.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 5 094
Ostatnia edycja:
A teraz ja mam pytanie chociaż mam już dzieci to dawno je rodziłam ...mam 39 lat i beta wyszła ze jestem w ciąży ale nie wiem czy na 5,6 tc nie jest za mała ogolnie to nie wiem który to jest tydz ‍♀️♀️Do ginekologa idę w środę.5.10 beta wyszła 91.23
Powtórzyłam 10.10 i było 723.3 tak dziwnie opisane ... wiem ze mam już trochę lat ale serio chciała bym aby było wszystko Ok . Czy waszym zdaniem jest Ok?
 
W piątek zrobiłam znowu beta poszła w gore i zgadza sie z moim tyg ciąży ... w czwartek byłam u gin i nie było widać zarodka bo to był
5 tc i kilka dni a dziś robiąc siku zaowarzylam krew Nawet chyba nie mam mndlosci które miałam tylko piersi mnie bolą Ginekolog mówił ze mam małego polipa wiec on tez może krwawić ale mnie kłuje trochę podbrzusze nie wiem co mam myślec ???czy jechać do szpitala ? Czy poczekać do jutra i iść do lekarza ?? Biorę duphaston ... mam do siebie żal ze w piątek za duzo sprzątałam takie generalne porządki mi sie zachciało robic i do tego ciągły stres w pracychciała bym wiedzieć ze jest dobrze ze jest robaczek i bije mu serduszko i ze za 9 mies sie zobaczymy
 
reklama
Do góry